SpyMeNot - чохол з функцією захисту особистих даних

SpyMeNot - чохол з функцією захисту особистих даних

Мало хто з користувачів мобільних гаджетів замислюється над тим, що пристрої можуть стати інструментом стеження в умілих руках. Щодня ми ділимося особистою інформацією з близькими, вводимо паролі, оплачуємо рахунки, і просто вводимо десятки пошукових запитів, які не хочемо афішувати.
З метою захистити особисту інформацію і захистити користувачів від стеження, і був створений чохол SpyMeNot, який поєднує в собі функції антишпигунського пристрою. Більш того, користувач може сам вирішити, коли відкривати доступ до девайсу, а коли блокувати його.  Пристрій крім іншого блокує доступ до планшета шкідливих програм, так що використовуючи SpyMeNot ви можете не боятися вірусів і не встановлювати спеціальне ПЗ.
Основа чохла – спеціальний матеріал, який перешкоджає проходженню електромагнітних сигналів. Матеріал покритий легкою тканиною цікавого забарвлення, яка приховує його справжнє призначення. Для створення чохла SpyMeNots використовувався принцип клітки Фарадея, яка екранує апарат від зовнішнього електромагнітного поля. Таким чином, всі спроби відправити або прийняти дані від пристрою приречені на провал. При необхідності цей режим можна відключити і тоді стартап перетвориться на звичайний чохол для планшета.
Розробники подбали про те, щоб чохол можна було зручно використовувати для різних типів гаджетів і крім планшетів, є моделі і для смартфонів.
Захисний чохол відмінно підходить тим людям, які звикли постійно використовувати планшет для серфінгу в інтернеті, особливо в соціальних мережах. На даний момент проводиться збір коштів на kickstarter. Попередня вартість складає всього 20 доларів США.