Torque - гарнітура з секретом

Torque - гарнітура з секретом

На перший погляд, Torque t096z – це звичайна гарнітура, яку можна знайти в будь-якому магазині електроніки. Але якщо б це було так, навряд чи автори ризикнули б викласти свій проект на kickstarter.

Звук гарнітури відрізняється високою якістю, крім того для створення амбушюр використовувався особливий біо-матеріал, який досить складний у використанні, але забезпечує 100% шумоізоляцію. Система побудована так, що ви можете самостійно налаштувати режим програвання у залежності від того, який стиль музики обраний на цей раз.
Наявність декількох насадок різного розміру дозволяє вибрати підходящу, і насолоджуватися максимальним комфортом. Крім того Torque має вбудований в кабель пульт управління, для того, щоб ви завжди залишалися на зв'язку.
Автори гарнітури заявляють про унікальність їх аксесуара. Головний акцент зроблений на те, що прослуховування музики – справа важлива і для створення потрібного настрою потрібен ідеальний звук незалежно від місцезнаходження. У комплекті йде одразу кілька модулів-вкладишів, які просто прикручуються через різьбу. Кожен окремий модуль використовується для прослуховування музичних композицій в тому чи іншому стилі. Саме така точна адаптація гарнітури під музичні смаки кожного, зробила Torque аксесуаром, який дійсно відрізняється від інших представлених на ринку гарнітур.
До речі, навушники вже пройшли всі етапи тестування для відповідності стандартам ЄС, також концепт схвалили в Apple. Вже зараз можна зробити попереднє замовлення. Вартість гарнітури складає 50 доларів.

Фото, відео