Універсальна мобільна батарея BOLT2  –  новий формат старого винаходу

Універсальна мобільна батарея BOLT2 – новий формат старого винаходу

Не сьогоднішній день користувачі мають можливість вибирати будь-який портативний зарядний пристрій в залежності від своїх побажань. На ринку є маса УМБ різної ємності, кольору і розміру, так навіщо, цікаво, потрібна ще одна?
Розробники нового аксесуара з цікавою назвою BOLT2 прекрасно знають, що нестачі конкурентів у них немає, так що зробили щось нове не тільки в дизайні, але і у «нутрощах» пристрою.
Винахідники вирішили вмонтувати в універсальну «зарядку», захистивши користувачів від потреби возити з собою в дорозі інші аксесуари.  Хм, дійсно, який сенс забивати сумку зарядними пристроями для кожного гаджета, якщо можна використовувати одне для всього відразу?
Показники вихідної потужності у BOLT2 склав 2,4 А, а ємність акумулятора - 6000 мА/год. Пристрій має 2 USB-порта і цілком може зарядити одночасно 2 девайса. При цьому, УМБ проводить зарядку майже в 4 рази швидше, ніж звичайні аналоги. Зарядний пристрій без проблем підключається до розетки з напругою 100-240 Вт. Загалом, мандрівники оцінять новинку по достоїнству.
Серійне виробництво поки не почалося – розробники займаються пошуком коштів. За попередніми даними, вартість батареї може скласти 35 доларів, а сам пристрій з'явиться на ринку вже цього літа.

Фото