Чи побачать шанувальники Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge стилізовані під Месників

Чи побачать шанувальники Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge стилізовані під Месників

Коли два гіганта зроблять щось разом, це обов'язково щось незабутнє. Ось і на цей раз результатом спільної роботи Samsung і Marvel стане серія смартфонів Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge, в дизайні яких використовуються зображення головних героїв фільму «Месники: Ера Альтрона».

На підтримку нового проекту навіть запущений відео ролик Assemble, в якому брали участь світові знаменитості: Ліонель Мессі, Фабіан Канчеллара, Джон Лоуренс і Едді Лейсі. Згідно з сюжетом відео, кандидати на нових Месників отримують валізи, на яких відображена голограма того чи іншого героя і координати місця зустрічі. Усередині кожного валізи розмістилися Galaxy S6 або Galaxy S6 Edge, стилізовані під кожного з Месників. Ролик захоплюючий і його варто подивитися, втім, як і продовження серії.

Швидше за все, серія буде випущена в червоному кольорі. Такий висновок зробили користувачі після першого прототипу тільки з Тоні Старком (Залізна Людина). Але розробники обіцяють незабаром додати і інших героїв:

 

  • 1. Тора
  • 2. Халка
  • 3. Чорну Вдову
  • 4. Капітана Америку
  • 5. Соколине Око

 

Чого чекають мільйони шанувальників коміксів Marvel і гаджетів Samsung.

 

Згідно інформації, що просочилася, компанії підписали контракт ще минулого літа. Контракт включає спільні проекти і створення спеціальної теми «Месники: Ера Альтрона» для нових смартфонів південнокорейської компанії Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge. Запуск лімітованої серії планувався після виходу фільму на екрани, так що скоро кожен побачить, що з цього вийшло.

Фото, відео