В Apple Watch з'явився режим Power Reserve, збільшує час автономної роботи

В Apple Watch з'явився режим Power Reserve, збільшує час автономної роботи

«Розумні» годинники Apple Watch очікувано здобули величезну популярність. Широкі можливості гаджета привертають все нових користувачів, проте всі ці функції призвели до того, що акумулятор гаджета швидко сідає і користуватися всіма можливостями стає неможливо.
Вчора, 8 червня Apple провели велику презентацію своїх нових продуктів, серед яких чимало часу приділили нової операційної системи для смарт-годинників – watchOS 2.
Серед багатьох цікавих нововведень, особливо запам'ятався один режим. Він розроблений з метою забезпечення користувачів доступом до часу в умовах розрядженої батареї і отримав назву Power Reserve. Функція активується, коли заряд акумулятора опускається до критичної позначки, після чого годинник виконує свою основну роль – показує тільки час і дату. І хоча розробники оцінюють час автономної роботи в один день, Power Reserve збільшить працездатність батареї і не дасть їй повністю сісти тривалий період.
Крім іншого, watchOS 2 забезпечує користувачам можливість здійснювати дзвінки з годин, писати листи по електронній пошті, відправляти друзям цікаві малюнки і встановлювати свої робочі столи і це далеко не всі оновлення.