В OWC створили нову док-станцію для MacBook

В OWC створили нову док-станцію для MacBook

Виробник OWC здобув популярність завдяки створенню аксесуарів для пристроїв Mac. Тепер же розробники вирішили оновити свій асортимент і запустили виробництво нової лінійки апаратів, в які вбудований інтерфейс USB-C.
Так як новий тип роз'єму поки реалізований тільки в MacBook з діагоналлю 12" і моделі Chromebook Pixel, його популярність залишається під питанням. Однак знаючі люди пророкують інтерфейсу USB-C велике майбутнє.
До новинки Apple пропонує обзавестися перехідником USB-C Digital AV Multiport Adapter, в якому передбачена наявність трьох портів стандартів HDMI, USB 3.1 і USB-C. А ось OWC пішли далі і подбали про більш функціональне рішення.
Док-станція отримала назву OWC USB-C Dock і мінімалістичний дизайн. Для корпусу розробник використав анодований алюміній, який робить пристрій більш легким та комфортним для використання в поїздках.
Новинка хороша тим, що її оснастили великою кількістю різних коннекторів. Користувачі можуть скористатися 4 портами USB Type A, 1 портом Type-C, слотом для карти пам'яті. Крім того є вбудований інтерфейс HDMI порт для підключення Ethernet. Загалом повний набір доступних роз'ємів.
OWC USB-C Dock з'явиться у продажу восени і буде доступний в 3 кольорах: сріблястому, золотому і чорному.

Фото