Водонепроникний телефон-годинник Rockioo побачив світ

Водонепроникний телефон-годинник Rockioo побачив світ

Житель Каліфорнії Джекі Янг створив цікаву розробку, яка цілком може претендувати на масове виробництво. Гаджет отримав назву Rockioo.
Американець зробив смартфон у вигляді годинника, який відрізняється своєю повною автономією і може приймати/здійснювати дзвінки без підключення до інших пристроїв. «Розумний» годинник також має вбудований модуль 3G і може підключатися до мережі інтернет.
Головна відмінність телефону Rockioo від інших аналогічних пристроїв в його високій надійності. Для створення корпусу Янг використовував титан. Також він створив систему захисту від води, і годинник зберігає свою працездатність навіть на 50-метровій глибині.
З технічних характеристик варто виділити процесор 2 ядра MediaTek MTK6572, тактова частота якого 1,2 гГц. Крім того, Rockioo має вбудовані функції GPS, Wi-Fi. У телефоні винахідник використовував 512 МБ оперативної пам'яті, твердотільний накопичувач на 4 ГБ, акумулятор ємністю 500 мА/год і роз'єм для карти пам'яті.
OLED-панель має діагональ екрану 1,63 дюйма і роздільну здатність 320х320 пікселів. Для захисту від подряпин дисплей покритий сапфіровим склом.
Шанувальникам активного відпочинку гаджет доведеться за смаком, адже в телефон вбудовані спеціальні датчики під управлінням ОС Android 4.4.
Попередня дата початку продажів Rockioo – липень 2015 року.

Фото, відео