Слідом за «непробивним» смартфоном, Sigma Mobile порадує шанувальників таким же планшетом

Слідом за «непробивним» смартфоном, Sigma Mobile порадує шанувальників таким же планшетом

І хоча виробник не може похвалитися світовою першістю у сфері передових технологій, він пропонує відмінне рішення для екстремалів. Планшет X-treme PQ70 найближчим часом з'явиться у продажу.
На презентації планшета розробники заявили, що у світі немає аналогічних пристроїв. У гаджеті немає щілин, в які може потрапити пил, волога або вода. Так, у водоймі глибиною до 1 метра, X-treme PQ70 прекрасно себе почуває.
Але не варто думати, що на міцності і «зовнішності» все закінчується. Планшет працює на базі процесора MediaTek, частота якого 1,3 ГГц. Крім того, в пристрої використовується графічний адаптер Mali-400MP. Об'єм внутрішньої пам'яті планшета становить 8 Гб, з яких тільки 5,5 Гб доступні для ваших цілей. При необхідності пам'ять розширюється через звичайну карту пам'яті.
В «начинці» гаджета є один суттєвий мінус: замість 2 Гб оперативної пам'яті, які вже стали мейнстрімом у планшеті використовується тільки 1 Гб.
Дисплей X-treme PQ70 має 7 дюймів, дозвіл 1280х720 пікселів. Такі параметри дозволяють користувачам з комфортом переглядати відео, грати в ігри. Операційна система - Android KitKat 4.4.4. Не обійшлося без основних модулів і програм. Тут є все: A-GPS, Bluetooth, Wi-Fi, FM і NFC. Присутні також 2 камери – основна 5 МП і фронтальна 2 МП.
Планшет досить довго працює в автономному режимі завдяки літій-іонній акумуляторній батареї, ємність якої становить 7000 мА/год, Можливо не всім сподобається товщина пристрою – 21 мм, але це обумовлено підвищенням безпеки і надійності планшета X-treme PQ70.
Загалом, в гаджеті вдало поєдналися незвичайний дизайн, хороші камери, непогані технічні характеристики і стійкість до пошкоджень.

Фото