Виїзна дискотека разом з портативною колонкою Party ON від ION Audio

Виїзна дискотека разом з портативною колонкою Party ON від ION Audio

Портативною колонкою вже нікого не здивуєш. Ринок пропонує безліч моделей не тільки для конкретних смартфонів і планшетів, але і універсальні аксесуари. Але іноді просто хорошого звуку і потужної акумуляторної батареї недостатньо і тоді на допомогу приходять вони – портативні колонки Party ON з функцією світломузики.
Саме можливість робити дискотеку де-завгодно і виділяє пристрій серед конкурентів. А забезпечить це все спеціальний світловий купол, який створює гарний візерунок на навколишні об'єкти.  До речі, динаміка світлових малюнків залежить від пісні і постійно змінюється в такт мелодії.
Джерелом звуку можна вибирати портативний пристрій, який підтримує Bluetooth. Розробники запевняють, що Party ON прекрасно працює на відстані до 30 метрів від джерела.
Потужність аксесуара – 4 Вт, при цьому розмір девайса зовсім невеликий – 7х7х11 мм. На корпусі передбачені клавіша перемикання мелодій, кнопка включення/виключення, роз'єм USB, кнопки регулювання гучності звуку і мініджек. Акумуляторна батарея здатна працювати до 4 годин регулярного прослуховування музики.
Така функціональність разом з оригінальним зовнішнім виглядом дозволили Party ON обзавестися безліччю шанувальників, так і вартість новинки дозволяє стати її власником буквально кожному.

Фото