Заряджайте свій смартфон в два рази швидше з ChargeDoubler!

Заряджайте свій смартфон в два рази швидше з ChargeDoubler!

Тепер для того, щоб поповнити запаси енергії аккумулятрной батареї гаджета, не доведеться носити з собою док–станцію або універсальну мобільну батарею. З цим завданням чудово впорається звичайний... брелок! При цьому, розробники цього диво-девайса запевняють, що час повної зарядки батареї гаджета скоротиться вдвічі.
ChargeDouble видає від джерела живлення (комп'ютера або розетки) напругу 1000 мА/год. Крім того, пристрій здатний заблокувати доступ до гаджету шкідливого ПО, вірусів, а також допоможе уникнути хакерських атак.
Для зручності транспортування, зарядка складається в петлю і надійно фіксується в такому положенні за допомогою спеціальної магнітної засувки. Це, до речі, дуже вдалий хід, так як разом з ключами, пристрій практично неможливо втратити.
Створили ChargeDouble в Німеччині. Загальна довжина аксесуара становить всього 10 сантиметрів. Головна відмінність такого зарядного пристрою від класичного варіанту в тому, що гаджет використовує напругу 1000 мА/год і таким чином подвоює швидкість зарядки вашого смартфона або планшета.
На даний момент розробники оцінили новинку в 12 доларів США за штуку. Продажі почнуться вже в серпні, і пристрої будуть оснащені не тільки класичними портами мікро-USB, але і роз'ємом Apple Lightning.