Захисна плівка з кнопкою «Назад»? Легко!

Захисна плівка з кнопкою «Назад»? Легко!

Нові мобільні телефони стають все більшими, а управляти ними стає все складніше.
Часто новими смартфонами стає складно управляти однією рукою і користувачам доводиться викручуватися для вирішення цієї задачі.
Не так давно на Kickstarter з'явився новий стартап, покликаний не тільки спростити користування великими смартфонами, але і захистити гаджет від потертостей, сколів і бруду. Проект отримав назву Halo Back і так, це захисна плівка.
Аксесуар призначений поки тільки для смартфона iPhone 6. Основна «фішка» плівки в тому, що вона оснащена невеликою сенсорною ділянкою. Поверх плівки нанесений шар спеціального матеріалу, який і забезпечує реакцію сенсора на дотик. Досить одного «тапа» для того, щоб виконати перехід у попередній розділ.
Однак Halo Back – це в першу чергу захисна плівка, і вона гідно виконує свої прямі функції. Цікаво, що плівка зовсім непомітна на дисплеї iPhone 6 і не впливає на чутливість сенсора.
При всіх своїх достоїнствах плівка коштує зовсім небагато: попереднє замовлення на Kickstarter обійдеться в 14 доларів, решта зможуть придбати незвичайний захист за 17 доларів вже після повноцінного запуску проекту.

Фото, відео