Аксесуари для ZenFone – огляд 4 моделей

Аксесуари для ZenFone – огляд 4 моделей

Більшість виробників знають, що для більшого успіху того чи іншого гаджета, йому необхідний фірмовий чохол і навіть не один. Звичайно, користувачі можуть придбати захист на якомусь китайському сайті, але якість і довговічність подібних аксесуарів викликає питання. У Asus знають про це, тому подбали про фірмові чохли для лінійки гаджетів ZenFone. Нашу увагу привернуло 4 моделі, про які йтиметься далі:


  • 1. View Flip Cover
  • 2. Clear Case
  • 3. Zen Case
  • 4.  Zenfone Rugged Case
View Flip Cover


Подібні чохли вперше з'явилися як захист смартфона Galaxy S4 і зробив їх ніхто інший як автор самого гаджета – Samsung. Ідея припала до смаку не тільки користувачам, але і конкурентам і незабаром ринок аксесуарів заполонили подібні моделі виробництва LG, Lenovo та інших виробників. І ось тепер прийшла черга Asus і подібний чохол отримали смартфони ZenFone.
Модель являє собою книжку з круглим отвором на передній панелі. Задня панель зроблена з пластику з глянцевим покриттям. Незважаючи на лиск і блиск, покриття не мазке і майже не збирає відбитки пальців. View Flip Cover виготовляється в трьох кольорах: чорному, білому і червоному. Залежно від кольору може відрізнятися матеріал задньої панелі. Наприклад, в білому варіанті використовувався пластик з матовим покриттям, а в чорному – матовий пластик з прогумованим покриттям.
Передня кришка теж зроблена з пластику з прогумованим покриттям, огороджуючих чохол від появи відбитків пальців. Кришка оснащена датчиками, які забезпечують включення екрана при відкритті і виключенні при закритті передньої панелі. У круглому вікні відображаються дані про пропущені виклики, нових повідомленнях, прогнозі погоди. Відповідати на вхідні дзвінки можна, не відкриваючи кришку чохла. Створюють такі чохли для смартфонів Asus ZenFone 5 і ZenFone 6.


Clear Case


Ця модель виконана у вигляді накладки на задню панель, призначена для захисту ZenFone від пилу, бруду і подряпин. Для кожної кнопки і роз'єми є отвори і всі вони збігаються. Втім, іншого від фірмового чохла і не очікувалося. Бампер Clear Case зроблений з щільного негнучкого матеріалу. Про загалом, типова накладка для нетипових смартфонів ZenFone 4 і ZenFone 5.


Zen Case


Даний аксесуар – це не чохол і не накладка, це змінна панель для смартфонів Zenfone 4, ZenFone 5 і 6. У першому випадку, для 4 версії доступні 5 кольорів, тоді як для версій 5 і 6 тільки три: червоний, білий і чорний. Що добре, змінна панель Zen Case майже ідентична до «рідної» задній кришці гаджета, так що зовсім не впливає на його розмір та інші характеристики. Знову-таки, панелі фірмові і з ними ZenFone надійно захищений.


Zenfone Rugged Case


Rugged Case являє собою міцний аксесуар, що забезпечує високий рівень захисту гаджета від ударів, падінь і інших механічних пошкоджень. Завдяки своїм захисним властивостям, чохол трохи збільшує розмір смартфона, але зовнішній вигляд це не псує, а 4 яскравих кольорів (чорний, рожевий, зелений, жовтий) тільки підкреслять індивідуальність і стиль. Конструкція чохла тришарова, всередині – силікон, зовнішнє покриття зроблено з полікарбонату, так що ваш Zenfone з таким чохлом буде не тільки красивим, але і захищеним.


Для компанії Asus, поза сумнівом, важливий той факт, що їх популярні смартфони оснащені фірмовими аксесуарами. Користувачі з задоволенням вибирають подібні чохли, адже один і той же виробник гарантує сумісність чохла з телефоном, а це дуже важливо, враховуючи велику кількість кнопок і роз'ємів на корпусі.

Фото