Автомобільний тримач iOttie Easy Flex 3 – спеціально для смартфонів

Автомобільний тримач iOttie Easy Flex 3 – спеціально для смартфонів

Автомобільний тримач для смартфона – аксесуар дуже потрібний, особливо зараз, коли кнопкові мобілки замінили великі смартфони і планшетні ПК. Більшість моделей типові і в них немає нічого цікавого. Однак це твердження зовсім не відноситься до продукції iOttie. Конкретно мова йде про iOttie Easy Flex 3 - універсальний тримач для смартфонів.
Що добре, конструкція тримача така, що він підходить до будь-якої моделі, без обмежень. Пристрій поставляється в акуратній упаковці з супутньою документацією. Якість питань не викликає.
Автомобільні утримувачі iOttie Easy Flex 3 призначені для використання в авто. З допомогою аксесуара можна надійно фіксувати мобільні гаджети, шириною у межах 53-76 мм.
Конструкція зручна і тримач можна ставити не тільки на панелі приладів, але прикріпити, наприклад, на лобове скло. Пристрій надійно закріплений і не випадає незалежно від якості дороги і стилю водіння. Автомобільний тримач iOttie Easy Flex 3 кріпиться через самоклеючий гель на підставці. Крім клейкої основи для кріплення використовується вакуумна присоска. У підсумку виходить, що присоска створить вакуум під собою, а гель заповнить всі нерівності і попередить попадання повітря і відклеювання присоски. У пристрої використовується зручний поворотний механізм, з допомогою якого смартфон можна повертати в будь-якому напрямку (кут повороту 360 градусів). Міцне кріплення забезпечує наднадійну фіксацію і виключає відпадання тримача від місця кріплення. Аксесуару не страшні перепади температур, а якщо на нього потрапить бруд, достатньо помити водою.
Кут повороту 360 градусів забезпечує комфортне використання смартфона в якості GPS-навігатора. При цьому затискачі для гаджетів м'які, і забезпечують збереження апарату.
iOttie Easy Flex 3 часто використовують і за межами автомобіля, встановлюючи його на робочому столі в якості стаціонарної підставки для мобільного телефону. Присоска настільки добре з'єднується з тримачем, що з його допомогою можна навіть підняти стіл (якщо пластик витримає).
Тримач дуже зручний у використанні. Коли пристрій відкритий, фіксатори опускаються вниз і залишають на передньому плані спеціальну «подушку» по центру. Як тільки користувач покладе смартфон на підставку, спрацює пружинний механізм і «лапки» зімкнуться, надійно закріпивши гаджет на своєму місці.


Технічні характеристики


  • Тип власника: автомобільний
  • Модель: iOttie Easy Flex 3
  • Місце кріплення: лобове скло, панель приладів
  • Тип кріплення : присоска
  • Обертання на 360 градусів: є
  • Призначення: для мобільного/смартфона
  • Моделі сумісних пристроїв: універсальний
  • Мінімальна ширина пристрою: 56 мм
  • Максимальна ширина пристрою: 76 мм
Автомобільний тримач iOttie Easy Flex 3 поставляється в трьох кольорах: класичному чорному, яскравому зеленому та білому. У ньому використовується жорсткий шарнір і поворотний механізм. Аксесуар надійно закріпить гаджет в зручному положенні, міцно і одночасно дбайливо. Можна використовувати як підставку для iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, та й взагалі майже для будь-якого гаджета.

Фото, відео