Безіменна док-станція може бути корисною: огляд апарату для iOS-пристроїв

Безіменна док-станція може бути корисною: огляд апарату для iOS-пристроїв

Кожен власник смартфона або планшета знає наскільки зручна річ док-станція. Розміщуючи гаджет на такому пристрої, користувачі з комфортом заряджають гаджети, синхронізують з комп'ютером або акустичною системою і переглядають інформацію про дзвінки та смс, не беручи телефон в руки. Простіше кажучи, док-станція значно спрощує процес користування смартфоном в домашніх умовах.
Тим не менш, є ряд причин, по яких користувачі відмовляються від покупки такого корисного аксесуара і, як би дивно це не звучало, безіменна док-станція, знайдена на сайті eBay позбавлена багатьох подібних недоліків.
По-перше, док-станції не дуже популярні на увазі своєї неуниверсальности. Наприклад, ви купили станцію разом з iPhone 5, і для більш нових моделей вона не підходить, і це без урахування планшетів. Ще однією причиною відмови від таких апаратів часто є їх занадто висока ціна.


Зовнішні дані


Героїня даного огляду не гріши ні тим, ні іншим – ідеально підходить для будь-якого iOS-пристрої, оснащена Lightning –роз'ємом і коштує при цьому 3 долара.
Док-станція зроблена з глянсового пластику, пофарбованого в білий колір. Пластик напрочуд міцний, його складно забруднити і подряпати. Простота дизайну надає підставці стилю і статусу. У верхній частині апарата є роз'єм Lightning, і опора, підтримуюча гаджет у вертикальному положенні. На нижню частину станції нанесено прогумоване покриття для того, щоб підставка не ковзала по столу. Ззаду розміщений роз'єм для зарядки пристрою і все. Ніяких додаткових роз'ємів немає.


Можливості


Док-станція, хоч і дуже дешева, має одну важливу перевагу: її конструкція дозволяє підключати всі гаджети з Lightning-роз'ємом. Це означає, що всі з iPhone від 5 до 6 Plus приєднуються за лічені секунди. При цьому планшети iPad mini теж кріпляться щільно і надійно. А ось iPad 4, Air і Air2 слід підключати з обережністю, щоб підставка не перекинулася.
Багато хто напевно задалися питанням про те, що док-станція не є сертифікованим пристроєм Apple, а значить процес зарядки під питанням. На рахунок цього можна не турбується – апарат без проблем зарядить будь-який гаджет. Звичайно, швидше за все смартфон або планшет повідомить про несумісність пристрою, але процес зарядки і передачі файлів піде і це добре.
З упевненістю варто зазначити, що ця безіменна док-станція б'є всі рекорди популярності на сайті eBay. Якщо ви не переживаєте з приводу того, що в колекції Apple-пристроїв з'явиться девайс стороннього виробника, вам безперечно варто до нього придивитися.

Фото