Bose SoundTrue IE – стильні і компактні

Bose SoundTrue IE – стильні і компактні

Кожна з моделей навушників Bose по праву вважається майже витвором мистецтва. В арсеналі виробника є не тільки преміальні, професійні аксесуари, але і прості вкладиші, яким, тим не менше, є чим похвалитися.
Насолоджуватися улюбленою музикою, перебуваючи в русі не так вже й складно. А ось що набагато складніше - це знайти якісні навушники, ще й такі, щоб розмір був невеликий, і маса зовсім не відчувався. Bose намагається бути ближчим до користувачів і робить все для того, щоб кожна модель навушників передавала всі деталі муззичного твору, не спотворювала його. На жаль, цим можут похвалитись не всі гарнітури. Але Bose SoundTrue IE може все!


Зовнішній вигляд


Перше, що ми запримітили, подивившись на Bose SoundTrue IE – це незвичайні насадки. Як заявляє виробник, StayHear (а саме так вони називаються) забезпечать надійну фіксацію навушників у вухах і майже ідеальну шумоізоляцію. Само собою, в комплекті є насадки трьох різних розмірів і дискомфорту вони не викликають.
Навушники вважаються бюджетною моделлю, хоча по їх "зовнішності"  одразу і не скажеш. Шнур двоколірний, м'який, з прямим штекером. На гарнітуру нанесена спеціальна фарба. Подібне напилення використовується у виробництві автомобілів і воно надійно захищає від потертостей і подряпин. До речі, чохол на практиці майже не потрібен, особливо якщо ви звикли завжди використовувати навушники. Виробник передбачив три колірних рішення: чорний, білий і червоний. Крім колірної гами, Bose SoundTrue IE виготовлені в трьох модифікаціях: звичайні вкладиші, і дві гарнітури - одна для iOS, інша для Android. Гарнітура оснащена пультом управління з 3-ма кнопками для керування викликами і музичними композиціями. Мікрофон  чутливий, з функцією звукоізоляції. Не стало новиною використання технології TriPort. Є на кабелі і кліпса для закріплення моделі на футболці або сорочці. При всьому цьому, маса навушників невелика - всього 18,5 грам.


Трохи про звук


Дивитися фільми і слухати музику разом з Bose SoundTrue IE вам безумовно сподобається. Звичайні користувачі відзначають високу якість звуку, деталізацію, чітке відтворення ефектів. Навушники ще раз довели свою універсальність, впоралися з усіма музичними стилями і всі особливості відображені якомога краще. Можна також відзначити, що музика дзвінка, яскрава, особливо це виділяється при відтворенні електронних стилів. Загалом, залишається ввімкнути свій плейлист і насолоджуватися свіжим звучанням улюблених мелодій.


Комплектація

  • 1. Навушники
  • 2. Чохол
  • 3. Насадки
  • 4. ДокументаціяТехнічні характеристики

  • Вид навушників : вставні (затички)
  • Тип акустичного оформлення : відкриті
  • Підключення: mini jack 3.5 mm
  • Колір : білий, червоний, чорний
  • Вага: 18.5 м
  • Тип кріплення : без кріпленняЩо в підсумку


Складно судити про можливості навушників, називаючи їх кращими або гіршими, адже все пізнається в порівнянні. Наша думка суб'єктивна, але вона на щастя збігається з думкою більшості. Загалом, вкладиші Bose SoundTrue IE повністю впоралися зі своїм завданням, а для більш точного уявлення, їх потрібно просто послухати. Навушники сподобаються тим, хто віддає перевагу компактним, непомітним моделям. Якщо ви слухаєте музику зі смартфона і часто розмовляєте по телефону, обирайте модифікацію гарнітури і насолоджуйтеся не тільки якістю звуку в музиці, але і при спілкуванні з друзями і близькими.
Надзвичайно низька маса Bose SoundTrue IE не зменшує їх функціональність, а про довговічность навушників вже ходять легенди. Оригінальні насадки надійно фіксуються, не заважають і не випадають.  Якщо ви шукаєте якість за відносно невелику ціну, Bose SoundTrue IE – ваш вибір.

Фото