Clint Freya – краще музичне рішення

Clint Freya – краще музичне рішення

Про компанію Clint Digital відомо небагато, адже розробники почали створювати свою акустику зовсім недавно. Але для того, щоб правильно оцінювати розробника не обов'язково потрібно знати його історію, головну роль в даному випадку відіграє якість продукції, що виготовляється.
На даний момент виробник може похвалитися акустикою з лінійки Asgard, зокрема серед моделей є один вельми цікавий представник – портативна акустика Freya. Розміри колонки дозволяють легко переносити її з місця на місце, брати на прогулянку або в похід. Всього є 2 варіанти цієї моделі. Одна працює по Wi-Fi, друга – через Bluetooth.


Зовнішні характеристики

Розміри акустики невеликі – висота 21 см, діаметр 10 сантиметрів. Передня частина пристрою приховує динамік аркушем білого перфорованого металу. Спереду також розташувалися світлодіоди. Задня стінка виконана з пластику. Також в задній частині розташувалися стандартні роз'єми. Різниця між двома версіями Freya у маркуванні конкретних клавіш.


Технічні можливості


Clint Freya синхронізується зі смартфоном, за умови наявності в останньому модуля Bluetooth. Керувати колонкою дуже просто і не вимагає особливих знань. Для сполучення гаджетів, потрібно одночасно натиснути та утримувати гучність. При установці з'єднання приємний жіночий голос повідомить вам про це. У задній частині апарату в самому низу розташувався порт USB.
Ще одна приємність від розробників – з Clint Freya можна з'єднати всю наявну в будинку акустику в одну велику стереосистему. Цей крок дозволяє значно підвищити якість відтворення та отримати масу задоволення від повноцінного стереозвуку.
Clint Freya, що працює від Wi-Fi дещо складніша у використанні, але справляється зі своїми функціями навіть там, де бездротової мережі немає. Так що, якщо ви відправляєтеся на природу, разом з колонкою не забудьте прихопити з собою свій гаджет. Таким чином, Freya перетворюється в точку доступу до якої підключається смартфон, ну а далі з керуванням все просто.
Колонки адаптовані до Android і iOS-пристроїв. Робиться це через встановлення фірмового додатка Clint Asgard на гаджет, який перетворює його в пульт управління. Крім музики додаток дозволяє відтворювати з колонок радіо (можна вибрати зі списку в каталозі). Крім бездротового інтерфейсу, Freya підключається до гаджетом через кабель.


Автономність


Автономну роботу колонці забезпечив акумулятор, ємність якого становить 2200 мА/год. Заряду акумулятора вистачить на 6 годин безперервної трансляції музичних композицій. Повністю зарядити аксесуар можна всього за 3 години.


Що звук?


Більшість портативних колонок не можуть похвалитися гарним звучанням, чого ніяк не можна сказати про Freya. З цих невеликих колонок «виходить» вельми непоганий звук без спотворень, тріску і скрипу. Потужності акустики вистачає для комфортного прослуховування композицій у великій кімнаті. Так що, якщо вибирати гарну портативну колонку – то нехай це буде Freya.


Комплектація

 • 1. Колонки
 • 2. Мережевий зарядний пристрій
 • 3. Кабель для підключення гаджетів до колонки
 • 4. Документація
 • 5.  Гарантійний талонТехнічні характеристики

 • Аудіо канал: Моно
 • Колір: сірий
 • Бездротова передача: Wi-Fi, Bluetooth
 • Живлення: акумулятор
 • Час роботи: до 6 годин
 • Потужність: 7W
 • Вхід: 3,5 мм
Основною перевагою портативної колонки Clint Freya став її незвичайний зовнішній вигляд, який ідеально підходить для інтер'єру в стилі модерн. Як для таких компактних розмірів, акустика має відмінний звук, що також не можна не відзначити. Користувачі оцінили всі переваги обох моделей, а все завдяки простоті у використанні і тривалому часу автономної роботи. Незалежно від того, використовується версія Wi-Fi або Bluetooth, ви обов'язково залишитеся задоволені.

Фото, відео