Док-станція Vapor Dock від Element Case. Ідеальні лінії

Док-станція Vapor Dock від Element Case. Ідеальні лінії

Компанія Element Case спочатку створювала док-станцію Vapor Dock спеціально для смартфонів iPhone 5 і 5s, однак на ділі виявилося, що девайс відмінно себе почуває в зв'язці з найновішим представником сімейства – iPhone 6. Все це означає, що док-станція стане універсальним рішенням для смартфонів Apple, незалежно від того, сама нова модель або попереднє покоління.
Користь девайса очевидна і вона не тільки в гарній зовнішності, але і в зручності, технічних можливостях і ідеальній синхронізації з «яблучними» смартфонами.
Vapor Dock - універсальна док-станція в якісному металевому корпусі. Element Case постаралися на славу і зробили дійсно хороший продукт. Пристрій поставляється в гарній упаковці і, що важливо, в розібраному вигляді. На жаль, кабеля підключення в коробці ви не знайдете, так що доведеться користуватися своїм. Перед початком використання док-станції кабель фіксується у тримачі, який потрібно прикріпити біля основи. Насправді, процес складання док-станції дуже простий і не займає багато часу. Шнур ховається в спеціальному слоті під станцією, його зовсім не видно. А от вага девайса досить велика. В даному випадку, це плюс, так як док-станція не ковзає і надійно утримується на своєму місці. При цьому навіть при встановленому смартфоні вся конструкція виглядає монолітною і перекинути її ой як непросто (якщо ви не будете спеціально її кидати на підлогу).
Док-станція Vapor Dock виготовляється в трьох кольорах: сріблястому, чорному і золотому, так що підібрати модель під колір Айфона не складно.
Не зайвим буде згадати про перфорацію пристрою.  Її роль у посиленні звуку вхідного дзвінка або інших повідомлень в той час, коли гаджет встановлений на підставку. Взагалі, відмінною рисою док-станції став її дизайн. Зовнішній вид стильний, красивий і ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Крім цього пристрій дозволяє з комфортом користуватися голосовим помічником Siri. Тепер не потрібно відкривати програму, а достатньо просто сказати «Привіт Siri» і потім вибрати команду помічниці.
Док-станція Element Case Vapor Dock поєднує в собі корисні функції разом з цікавим дизайном і міцною конструкцією з високоякісного алюмінію. Апарат не просто виконує свої функції, але і є стильним аксесуаром для вашого iPhone.
Як би там не було, Element Case Vapor Dock в повній мірі відповідає всім вимогам, які висуваються до аксесуарів такого класу і для таких гаджетів. Серед основних причин чому варто купити док-станцію можна виділити не тільки яскравий дизайн, але і якісний матеріал, монолітність конструкції і чудову мобільність. Хоча головною перевагою безперечно стала сумісність відразу з декількома смартфонами Apple - iPhone 5/5s, а також iPhone 6.


Технічні характеристики  • Тип аксесуара: док-станція
  • Особливості: механічна обробка алюмінію дає надійне відчуття точності;
  • Підходить: для iPhone в чохлі, так і без;
  • Призначення: підсилює звук iPhone;
  • Колір: чорний, сріблястий, золотий.
Vapor Dock зроблена в стилі і в якості Apple спеціально для продукції Apple, і, напевно, сподобається всім шанувальникам красивих і корисних речей.

Фото