Два в одному! Обзор квадрокоптера Parrot Hydrofoil

Два в одному! Обзор квадрокоптера Parrot Hydrofoil

Плити або летіти, ось в чому питання. Звучить незвично, але з Parrot Hydrofoil ви будете часто задавати собі це питання. Адже це два в одному: корабель і квадрокоптер! Давайте розберемося, на що він здатен!

 

Так корабель чи квадрокоптер?

Головною особливістю Parrot Hydrofoil є те, що квадрокоптер можна перетворити в радіокерований корабель. Для цього потрібно просто приєднати його до корпусу корабля і керувати ним так само як і квадрокоптером, правда літати в такому стані він не буде.

На воді він може розвивати швидкість до 10 км / год, а в польоті до 18км / год.

Не залежно від того, що ви вирішите: поплавати або політати - ви отримаєте море задоволення від цієї іграшки!

 

Надійний і функціональний

Розпакування та збирання дрона займає буквально пару хвилин, все що вам потрібно зробити це встановити підводні крила на корпус і встановити додаток Free Flight 3, для Android і iOS пристроїв.

У зібраному стані конструкція досить легка і міцна, хоча крила човни можуть трохи розхитатися при великому тиску води.

Для стабільного польоту в ньому встановлений гіроскоп і автостабілізація, завдяки чому він впевнено тримається як в повітрі так і на воді.

Так само в ньому вбудована камера на 0.3 мегапікселя - тому робіть круті фотографії та діліться ними в соцмережах!

Але ось, на жаль, акумулятора на довго не вистачає, на воді його вистачає на 5 хвилин, в режимі польоту трохи на довше, але заряджається він всього за 25 хвилин.

 

Продуманий до дрібних деталей

Hydrofoil поставляється в двох варіантах, Newz і Орак. Модель Newz зроблена в чорному кольорі, а Orak в білому зі вставками стилізованими під дерево. Обидві версії виглядають круто, таке враження, що це дрон з фільму про Джеймса Бонда. Крім цього в комплекті йдуть стікери для його стилізації.

Додаток Free Flight 3 може похвалитися мінімалістичним дизайном, в ньому, крім управління, ви знайдете статистику польотів інших користувачів, фотографії та інші цікаві функції.

 Керувати ним просто, завдяки зручному інтерфейсу додатку дрон може злетіти, або зробити акробатичний трюк у повітрі. Для цього вам потрібно натиснути всього одну кнопку, це дійсно зручно!

 

Якщо ви думаєте, що подарувати дитині або другу - Hydrofoil відмінний варіант, який підійде як дорослим так і дітям. Адже керувати цим дроном дійсно весело!