Елегантність у всьому: огляд підставки для планшета Slope

Елегантність у всьому: огляд підставки для планшета Slope

Перш, ніж почати повноцінний огляд даної підставки, варто згадати всі ті переваги, за які користувача вибирають саме її.

  • 1. По-перше, це надійні присоски, завдяки яким підставку зручно розмістити де завгодно.
  • 2. По-друге, стильний дизайн. Елегантний зовнішній вигляд, чіткі лінії і традиційний стиль Apple.
  • 3. По-третє, вдале поєднання функціональних характеристик, форми і ціни.Зовнішній вигляд


Для створення підставки для планшета Slope використовувався аерокосмічний алюміній. Потрібна форма досягається за допомогою технології ЧПУ. Дизайн і естетичний зовнішній вигляд підставці надають типові процеси: шліфування, анодна обробка і спеціальний друк. Для «чистового» покриття творці аксесуара використовували останні досягнення Apple Ipad. Характеристики підставки дозволяють розмістити на ній планшет так, що він «висить» в п'яти сантиметрах над поверхнею, кут нахилу 66 градусів. Непогано, правда?
До речі, цей стильний аксесуар розроблений і створений дизайнером з Чикаго Еріком Киттлаусом, тим самим, брат якого став співавтором віртуального помічника Siri.
Дух захоплює, коли бачиш, як планшет тримається на Slope — він немов висить в повітрі. Перший раз «довірити» свій планшет підставці страшнувато — раптом він зісковзне з бездоганно гладкої поверхні? Але вже через кілька хвилин у вас не залишиться сумнівів у надійності Slope.


Можливості


Розміщують Slope на рівній і твердій поверхні. Кріпиться підставка до стільниці з допомогою спеціальних присосок (фіксаторів). Матеріал останніх – нанопіна, структура якої нагадує повітряні кишеньки. Ці "кишеньки" і забезпечують надійне зчеплення з підставки поверхнею. Фіксатори створюють ефект присоски, надійно закріплюючи планшетний ПК на підставці. При цьому один з фіксаторів закріплюється на робочій поверхні, другий – на планшеті.
Кожну прогалину покриває багаторазова захисна плівка. Це безсумнівний плюс, так як не доведеться щоразу, протираючи фіксатори викидати захист і бігти в магазин за новим. Для тих, хто використовує підставки на ходу, захисна плівка буде дуже корисною, адже вона захистить аксесуар від пошкоджень і від пилу. Пил до речі, легко видаляється спеціальною серветкою, яка входить в комплект поставки.


Комплектація

  • 1. Коробка
  • 2. Підставка Slope
  • 3. Очищаюча серветка
  • 4. ДокументаціяНа закінчення хотілося б відзначити, що Slope можна використовувати не тільки для iPad. Аксесуар вдало поєднується з іншими плоскими планшетами з діагоналлю 10 або 8 дюймів.
Модифікацію 10 дюймів можна купувати як для iPad mini, так і для планшетів менших розмірів, а от 8-дюймовий варіант до великого планшету не підійде.

Фото