Це вже не іграшка, це вже повноцінна камера! Огляд Parrot Bebop

Це вже не іграшка, це вже повноцінна камера! Огляд Parrot Bebop

Ви напевно думаєте, що дрони - це виключно іграшка для дітей? Parrot Bebop доведе вам протилежне! Адже він не просто літає, але ще і робить неймовірні знімки і відео, він просто створений для зйомок!

 

Новітні технології

Квадрокоптер Bebop від Parrot володіє безпрецендентними можливостями, що не мали до цих пір аналогів серед характеристик ігрових дронів. Двоядерний процесор Parrot P7 для підвищеної точності розрахунків. Чотирьохядерний графічний процесор. Внутрішня флеш-пам'ять ємністю до 8 ГБ. Все це для того, щоб якість зйомки і управління були на вищому рівні!

Крім цього, щоб забезпечити оптимальну стабілізацію зображення, яка б не вплинула на маневреність, в квадрокоптера Bebop Drone передбачено об'єднання даних, що надходять з різних 3-осьових датчиків: акселерометра, гіроскопа і магнетометр. А для вимірювання швидкості приземлення в робот вбудовані ультразвуковий датчик з радіусом дії 8 м, датчик тиску і камера вертикального виду.

 

Неймовірна якість зйомки

Квадрокоптер Bebop Drone від Parrot має 14-мегапіксельну камеру з ширококутним об'єктивом "риб'яче око" і здатний знімати панорамні (з кутом огляду до 180 °) відео і фото відмінної якості. В новому квадрокоптера Bebop Drone реалізована функція повністю цифрової стабілізації, завдяки якій він знімає високоякісні зображення, незалежно від амплітуди рухів, характерних для повітряної зйомки з безпілотних літальних пристроїв. Так само ви, як пілот можете управляти кутом огляду через спеціальний додаток.

 

Інтуїтивне пілотування

Управління квадрокоптера Bebop Drone можливо через безкоштовний додаток, яке встановлюється на смартфон або планшет. Freeflight 3 працює на базі iOS, Android і Windows Phone. Його ергономічний інтерфейс передбачає простоту використання і дозволяє пілоту зосередитися на правильній техніці пілотування.

Через FreeFlight 3 надається можливість змінювати ряд параметрів: швидкість, максимальну висоту, режим пілотування (через акселерометр, віртуальний джойстик і т.д.). За допомогою FreeFlight ви також можете виконувати артистичні фігури пілотажу, наприклад, сальто, всього одним рухом пальця!

У додатку також є функція повернення дрона, яка повертає квадрокоптер Bebop на початкову позицію зльоту. Досягнувши своєї початкової позиції, він зависне на висоті 2 метрів.

 

Надійний як танк!

Завдяки своїй малій вазі (400 г) і конструкції з ABS-пластика, посиленого скловолокном, квадрокоптер Bebop Drone від Parrot відрізняється одночасно міцністю і безпекою. У разі удару система віддає команду автоматичної зупинки руху гвинтів, а при необхідності екстреної посадки режим «Аварійна посадка» дозволяє негайно приземлити квадрокоптер. Нарешті, балансир, що входить в комплект, гарантує стабільність траєкторії польоту в приміщенні.

 

Parrot Skycontroller

У комплекті до дрону йде пульт управління Parrot Skycontroller. Він оснащений посиленим радіопередавачем Wi-Fi і 4 потужними антенами, які ще більше збільшують дальність сигналу Wi-Fi. Використовуваний для пілотування смартфон або планшет фіксується на спеціальному кріпленні, сумісному з більшістю доступних на ринку пристроїв. Управління польотом через Skycontroller здійснюється за допомогою 2 джойстиків, що володіють підвищеною точністю і ергономічністю.

 

 

Parrot Bebop ідеально підходить для зйомок, а разом з контролером Skycontroller він стає професійним інструментом для створення контенту вищого класу!