EverDock Duo – більше ніж док-станція

EverDock Duo – більше ніж док-станція

Вперше про цю док-станцію світ дізнався завдяки сайту Kickstarter. На відміну від багатьох концептів, якість яких залишає бажати кращого, даний проект повністю виправдав очікування і заслуговує уваги користувачів. Головне правило, яким керувалися творці аксесуара – універсальність. Це означає, що EverDock Duo не тільки отримала мінімалістський дизайн, але і дозволяє встановити будь-який шнур синхронізації і підключити бажаний пристрій.


Зовнішній вигляд


EverDock Duo від виробника FŪZ Designs відмінно підходить для всіх мобільних пристроїв. Док-станція практично повністю зроблений з алюмінію, що робить її вельми важкою і стійкою. Можливі кольори аксесуара – сріблястий, чорний, сірий, золотистий. У пристрої немає нічого зайвого, і воно являє собою цільний шматок металу з 2-ма перегородками і 2-ма слотами. Слот являє собою набір змінних силіконових накладок, на які встановлюється кабель синхронізації. Радує наявність прогумованих подушечок на перегородці, для більшої стійкості гаджетів і комфортного встановлення їх на док-станцію в чохлі. Кабель синхронізації встановлюється через отвір в нижній частині пристрою і фіксується на своєму місці силіконової накладкою.
Загалом, установка смартфона або планшета досить проста: вставляєте шнур в отвір, фіксуєте його накладкою, підключаєте гаджета і встановлюєте його у вертикальному положенні.


Переваги EverDock Duo


Одне з найбільших переваг док-станції EverDock Duo в можливості встановлення девайсів без попереднього зняття чохла. Необхідність «роздягати» гаджет часто стає тією причиною, по якій користувачі відмовляються від використання док-станцій. Ще один плюс від використання пристрою – повна сумісність з будь-яким видом мобільних гаджетів, і не важливо, встановили ви смартфон, планшет або пристрій разом – зарядиться все.
Чималу вагу док-станції сприяє простоті роботи з нею. Гаджети виймаються одним рухом, їх не треба притримувати. Єдине, кабель Lightning міцно утримує пристрої Apple і потрібно докласти зусилля, що їх роз'єднати. Ну а власники смартфонів і планшетів на Android порадіють наявності в комплекті стандартних кабелів синхронізації micro-USB.


Комплектація


  • 1.  Док-станція EverDock Duo
  • 2. 2 кабелю синхронізації micro-USB
  • 3. Документація
  • 4. Гарантійний талон
Технічні характеристики


  • Матеріал: аерокосмічний алюміній
  • Зарядка одночасно 2-х пристроїв: так
  • Колір: чорний, золотий, сріблястий, сірий
  • Габарити: 10х6,3х4 см
  • Вага: 340 грамУніверсальна док-станція EverDock Duo стане відмінним рішенням для тих, хто користується кількома гаджетами і не хоче купувати до кожного з них окремий девайс. Головна перевага пристрою в повній універсальності і роботі з будь-яким видом мобільних телефонів, планшетів і навіть плеєрів. Можливість заряджати одночасно кілька апаратів, отвір для кабелів синхронізації, посилена конструкція – це ще не весь список достоїнств EverDock Duo, завдяки яким станція користується такою популярністю.