Фітнес-браслет Harper BFB-301 - ведемо облік калорій

Фітнес-браслет Harper BFB-301 - ведемо облік калорій

Фітнес трекери з часом набувають все більшу популярність. Ці зручні браслети дуже функціональні і дозволяють не тільки вести облік калорій, але і вимірювати пройдену відстань, фіксувати швидкість бігу, відстежувати пульс і багато інших корисних функцій. Harper BFB-301 – це бюджетна модель браслета для фітнесу, який синхронізується зі смартфоном і пропонує повну інформацію про вашої активності, харчування та сон.

Зовнішній вигляд

За зовнішнім виглядом, апарат вельми проста, можна навіть сказати, непримітний. Простота стала безсумнівною перевагою гаджета, так як браслет відрізняється стійкістю до плям і забруднень. При цьому тактильні відчуття від носіння трекера на руці приємні. Технічні характеристики і функціональність Harper BFB-301 дуже і дуже непогані.
Апарат складають ремінець і знімне хост-пристрій, оснащений однією клавішею і OLED екраном для виведення інформації. Капсула до браслету кріпиться міцно, так що її практично нереально втратити.
Колірна гамма браслета налічує 3 кольори – чорний, блакитний і рожевий. У будь-якому випадку хост-пристрій буде чорним, так що, по суті, розробники пропонують нам однотонний і двотонний варіанти. Крім того, ремінець вважається безрозмірним, так що він підійде для будь-якої руки. Ну а якщо ваше зап'ястя дуже тонке, завжди можна зробити додаткову дірочку.
На руці Harper BFB-301 виглядає дуже красиво. Апарат не бовтається, а щільно прилипає до шкіри, при цьому дискомфорту ви не відчуєте, що дуже радує. Простіше кажучи, всі просто і надійно, а ще дуже зручно.


Працездатність і можливості


Функціональність моделі стандартна. BFB-301 - це фітнес-браслет, що зчитує активність. Він здатний відстежити тривалість і фазу сну, а також виконує роль ненав'язливого будильника. Працює все це гранично просто – відбувається синхронізація гаджета зі смартфоном по Bluetooth 4.0 і спеціальний додаток фіксує інформацію. Модель відстежує вашу щоденну активність. Це може бути кількість пройдених кроків, якість сну, споживані калорії. BFB-301 можна використовувати як для занять в тренажерному залі, так і у вільні від спортивного залу дні. Показники обчислюються через датчик руху і антропометричні дані того, хто носить браслет, а потім дані виводяться на екран смартфона.
Коли ви займаєтеся спортом, браслет активує функцію часу і потім вважає яку відстань ви за цей час пройшли, скільки калорій спалили і скільки кроків зробили. Весь прогрес буде відображено на екрані, так що ви будете точно знати всі потрібні показники, наприклад, що пробігли вже достатньо або що потрібно посилити своє тренування.
Зверніть увагу, що браслет запрограмований так, що його світлодіод завжди блимає синім кольором. Якщо вас це дратує, «мигалку» можна відключити через подвійне натискання на неї. Світлодіод корисний тільки в спортивному режимі, так як при навантаженні він починає світиться зеленим при середньому навантаженні і червоним при інтенсивній. Що стосується функції відстеження сну в Harper BFB-301, то ви можете виставити передбачуваний період сну через додаток на смартфоні. Якщо цього не зробити, браслет самостійно перейде в сонний режим рівно в 11 годин вечора. Природно, в сплячому режимі апарат не може порахувати кроки і з'їдені калорії, так що походи в кухню доведеться відкласти або покластися в цій справі на власну пам'ять.
Будильник пристрою, до речі, розумний, і встановлювати його зручно. Досить задати потрібний відрізок часу, з кроком в 1 годину. Потім гаджет самостійно визначить в якій фазі сну ви перебуваєте і вибере для пробудження саме той час, коли легше всього прокинутися. Крім того, ви можете скористатися звичайним будильником, який розбудить вас у точно визначений час. При цьому, дзвінок не буде лунати на всю спальню, а безшумно завібрує у вас на руці і розбудить тільки вас.


Програмне забезпечення


Додаток для синхронізації браслета з телефоном називається Zeroner. Воно працює з такиим операційними системами, iOS 7.0 і вище і Android до версії 4.3. Загалом, сучасні мобільні пристрої повністю підходять для того, щоб браслет виконував свої функції так, як треба.
Zeroner дозволяє виставляти собі цілі, такі як кількість кроків, які потрібно пройти за день, кілометраж, межа калорій та інше. Все це робиться через додаток, що дуже зручно. Зверніть увагу, що браслет автоматично скидає всі дані щодня опівдні. В принципі, пристрій зберігає пам'ять тиждень, так що намагайтеся вчасно з'єднувати браслет з телефоном для завантаження на останній всієї потрібної інформації.


Автономна робота


Заряджати пристрій можна через порт USB на вашому комп'ютері. Досить вийняти датчик з ремінця і з'єднати його з ПК як звичайну флешку. Для повної зарядки достатньо 1 години. В принципі, можна залишити трекер на ніч, але так ви ризикуєте значно скоротити час автономної роботи моделі. При безперервній роботі браслета, заряду батареї вистачить на 4 дні.

Фітнес-браслет Harper BFB-301 відмінно підходить не тільки для виконання своїх прямих обов'язків, але і як красиву прикрасу. Враховуючи стійкість браслета до вологи, можна не переживати якщо гаджет потрапить під дощ або намокне від поту, проте плавати з Harper BFB-301 все ж не варто.


Комплектація

1.Темна пластикова коробка
2.Фінтес-браслет Harper BFB-301
3.Документація
4.Гарантійний талон.


Технічні характеристики


Підрахунок пройдених кроків: так
Розрахунок витрачених калорій: так
Вібросигнал вхідного дзвінка та SMS телефону: так
Режим сну: так
Режими дисплея: час, кроки, відстань, калорії
Вологозахист: так
Версія Bluetooth: 4.0
Габарити: 69,1х15,8х11,2 мм
OLED-дисплей: 0,49"
Робочі температури: від -20 до 40°С
Вага: 18 г
Сумісність: iOS 7.0 і вище / Android 4.3 і вище (за умови підтримки Bluetooth 4.0)

Фото, відео