G-power Wireless – огляд бездротового зарядного пристрою

G-power Wireless – огляд бездротового зарядного пристрою

Більшість сучасних смартфонів підтримують функцію бездротової зарядки. Так що поява пристроїв, здатних відновити заряд батареї без задіяння проводів закономірно. При чому на ринок виходить не тільки продукція відомих брендів, але і аксесуари менш популярних фірм. Презентуючи новий смартфон, виробник не забуває і про зарядку, але це зовсім не означає, що до гаджета не підійде і сторонній зарядний пристрій. Яскравим прикладом якісного апарату, сумісного з більшістю смартфонів стала бездротова зарядка G-power Wireless. Про неї і піде мова в даному огляді.


Зовнішні характеристики


Зовнішній вигляд зарядного пристрою досить простий: матовий пластиковий прямокутник білого кольору. В центрі апарата є тільки значок виробника Qi. На верхній грані пристрою знаходиться порт для підключення кабелю microUSB, а знизу світлодіод. Лампочка блимає жовтим та червоним кольорами в процесі зарядки і змінює колір на зелений коли батарея гаджета вже зарядилася. У дизайні все просто. Пристрій схожий на великий смартфон, пластик гладкий, блискучий.


Як працює


Пристрій працює дуже просто: достатньо покласти телефон на верхню панель G-power Wireless. Про з'єднання сповіщає звуковий сигнал, після чого відразу починається процес зарядки. Бездротова зарядка працює за стандартом Qi, тобто з використанням електромагнітної індукції. Під кришкою зарядного є плоска котушка – база, що підключається до джерела енергії. Друга котушка поміщена безпосередньо в пристрій, що його заряджають і грає роль динаміка.
Незважаючи на те, що багатьма смартфонами підтримується технологія бездротової зарядки, не все так просто як здається. Вся справа в тому, що не кожен гаджет має всередині приймач або як ще називають, другу котушку. Якщо ваш апарат відноситься до таких пристроїв, то для його зарядки через G-power Wireless доведеться цей приймач купувати і встановлювати під задню кришку.


Скільки заряджає


Прийнявши рішення проводити зарядку гаджета через зарядний пристрій G-power Wireless, варто розуміти, що процес буде проходити дещо повільніше, ніж при звичайному підключенні. Вся справа в тому, що потужність новинки 500 мА, а більшість сучасних провідних зарядок має потужність 2 А.


Комплектація


  • 1. Зарядний пристрій G-power Wireless
  • 2. Кабель USB-microUSB
  • 3. Адаптер живлення


Технічні характеристики


  • Вхідна напруга: АС100-240V/DC SV/14А
  • Тип бездротової зарядки: електромагнітна індукція
  • Вихідна напруга: 5V/500mA
  • Частота: 125кГц
  • Захист від короткого замикання
  • Час зарядки: 3 години
  • Матеріал корпусу: пластик
Бездротовий зарядний пристрій G-power Wireless стане відмінною альтернативою фірмовим зарядкам, знайти які часом досить складно, та й ціна на них не завжди виправдана. В апараті вдало поєдналися функціональні можливості і вартість. Враховуючи сумісність з більшістю сучасних гаджетів, зарядка G-power Wireless без проблем заповнить заряд батареї Samsung Galaxy S6, так і бюджетного китайського смартфона, що не може не радувати.

Фото