Garmin Vivofit - огляд фітнес-трекера

Garmin Vivofit - огляд фітнес-трекера

Фітнес-трекери стають все популярнішими і, як наслідок, виробники намагаються робити моделі, що відповідають все зростаючим вимогам користувачів. Ні для кого не секрет, що проблема низької автономності і швидкої розрядки акумулятора актуальна не тільки для смартфонів, але і для аксесуарів до них. Головна відмінність фітнес-браслета Garmin Vivofit від своїх «побратимів» в тому, що пристрій здатний працювати без підзарядки протягом року і до того ж комплектується нагрудним датчиком вимірювання пульсу, замість зап'ястного.


Зовнішній вигляд


Фітнес-браслет виглядає просто і невибагливо, складається з 2-х частин. До подовгастого трекера в комплекті йде ремінець до якого і кріпиться механізм. Взагалі комплект доставки включає 2 види ремінців, які відрізняються між собою довжиною. Браслет зроблений з грубого але міцного матеріалу і може бути в одному із чотирьох кольорів: чорний, темно-сірий, зелений, синій, бузковий, червоний. Трекер продається з браслетом чорного кольору, інші відтінки можна придбати окремо.
Garmin Vivofit зроблений в класичному чорному кольорі і відмінно підходить до будь-якого ремінця.  Управління гаджетом здійснюється через єдину кнопку, розташовану на корпусі. Здавалося б, що можна зробити за допомогою всього однієї клавіші, але функції девайса більшого і не вимагають.


Дисплей


При знайомстві з фітнес-трекером вас напевно буде цікавити питання з приводу екрану. Дисплей Garmin Vivofit можна назвати незвичайним і одночасно звичайним. «Звичайність» полягає в тому, що він монохромний, рідкокристалічний і не показує майже нічого крім цифр. У верхній частині екрану відображається смужка прогресу, в нижній частині – іконки, кожна з яких підсвічується в залежності від пункту меню, в якому ви знаходитесь на даний момент.

Незвичайним ж екран роблять кілька причин:

 • 1. Перпендикулярна орієнтація. Навідміну від схожих теркерів, дисплей яких орієнтований паралельно передпліччю, в цій моделі для перегляду інформації доведеться вивертати зап'ястя.
 • 2. Відсутність підсвічування. Не всім сподобається такий варіант, проте справедливості заради варто відзначити, що даний факт ніяк не шкодить функціональності гаджета. Під РК-екраном є спеціальний матеріал, який відображає світло, що потрапляє на нього. Таким чином інформація на екрані не «малюється» пікселями, а навпаки, проявляється за рахунок того, що прибираються зайві. Як результат, всі дані навіть при слабкому освітленні практично сяють.Управління


Кнопка управління дозволяє перегортувати екрани і вибирати той, який потрібен. Кожен екран відповідає за конкретний датчик: час, дата, крокомір, задані кроки, біг і витрачені калорії. Для синхронізації браслета зі смартфоном, потрібно натиснути і утримувати кнопку на корпусі трекера. Ця ж дія пропонує запустити режим перевірки якості сну. Смартфон в зв'язці з фітнес-трекером працює через додаток Garmin Connect.
Додаток працює на пристроях з ОС Android 4.3 і вище, а також з iOS7 і всіх наступних версій. На жаль, розробники не передбачили сумісності з Windows Phone.


Автономність


Монохромний дисплей так само як і елементи живлення можна назвати кроком у минуле. У той час як сучасні гаджети працюють від незнімних акумуляторів, Vivofit функціонує від пари батарейок типу CR2023. Саме цей факт робить фітнес-трекер унікальним у своєму роді, забезпечуючи йому автономність протягом року. І не тільки автономність, а цілий рік якісного виконання своїх функцій.
Ще один момент: для збільшення автономності трекера, розробники відмовилися не тільки від підсвічування, але і від вібромотора. Це означає, що функцією будильника браслет не оснащений і взагалі, ніяких звуків він не видає, повідомлення просто відображаються на дисплеї.
Таке скромне «залізо» зокрема сприяло тому, що Garmin Vivofit вийшов невеликим, легким і водонепроникним.


Комплектація

 • 1. Фітнес-трекер Garmin Vivofit
 • 2. Браслет
 • 3. Нагрудний пульсометр
 • 4. 2 батарейки CR1632
 • 5. Документація


Технічні характеристики

 • Сумісність Android, iOS
 • Екран: 25,5x10 мм, E-ink, секційний, без підсвітки
 • Вібрація: немає
 • Захищеність: WR50 від попадання вологи (5 атм, 50 метрів під водою)
 • Час роботи: 365 днів (дві батарейки CR1632)
 • Додатково: спеціальний ремінець для вимірювання пульсу
 • Маса: 25,5 г
 • Зв'язок: Bluetooth 4.0, ANT+
 • Кольори: чорний, темно-сірий, зелений, синій, бузковий, червонийНаостанок хотілося б відзначити, що модель Vivofit являє собою зразок консервативного пристрою. Так, в ньому немає якихось особливих фішок, новомодного дисплея і вражаючих технічних характеристик. Зате є стильний дизайн, всі потрібні для фітнес-браслета функції і рік автономної роботи, а цим не може похвалитися жоден із схожих пристроїв.

Фото