Гарнітура Sony MDR-XB450AP Extra Bass – огляд модної новинки

Гарнітура Sony MDR-XB450AP Extra Bass – огляд модної новинки

Не так давно компанія Sony зробила анонс нової лінійки гарнітур з промовистою назвою Extra Bass. Всього серія включає в себе не тільки професійні гарнітури, але і досить прості бюджетні моделі. Незалежно від ціни і функціональності, всі аксесуари відрізняються глибокими насиченими басами і стильним дизайном. Модель Sony MDR-XB450AP вигідно відрізняється від інших яскравими колірними рішеннями, бюджетною вартістю і вбудованим мікрофоном, що перетворює новинку в повноцінну дротову гарнітуру.

Зовнішній вигляд

Конструкція навушників класична, хоча і не позбавлена фірмового стилю Sony. Саме він і вигідно виділяє аксесуар на тлі інших пристроїв цього типу. Дуже красиво виглядають металеві вставки , особливо вдало вони поєднуються з матовим пластиком яскравого кольору.  Що стосується колірної гамми, то гарнітуру Sony MDR-XB450AP можна знайти в 5 варіантах:

- червоний
- жовтий
- синій
- чорний
- білий


Що цікаво, на відміну від інших навушників компанії, ця модель отримала вигнуте наголов'я, що дозволило їй стати не тільки красивішою, але і значно зручнішою. Така ергономічність також пов'язана з тим, що автори гарнітури передбачили можливість регулювання довжини оголів'я. Для створення амбушюр використовувався щільний пінистий матеріал, який покритий штучною шкірою. Шнур також відмінно вписується в загальну концепцію і виконаний в загальному кольорі моделі. Довжина кабеля 1,2 м, розробники зробили його плоским і таким, що не заплутується. На кабелі же розміщений мікрофон і пульт управління дзвінками і музичними композиціями.


Характеристики та звук

Основу гарнітури складають динамічні випромінювачі, діаметр яких становить 30 мм. Кожен динамік доповнено неодимовими магнітами. Частота випромінювачів – 5 Гц-22 кГц з номінальним опором 24 Ом. Показники чутливості теж порадують – 102 дБ. При таких даних ви можете бути впевнені в якісному звуку, навіть при прослуховуванні музики зі смартфона, та й взагалі рівень гучності цілком дозволяє насолоджуватися будь-якими піснями в галасливих місцях, не турбуючись про сторонній шум. Це дуже зручно в метро, на вулиці і в інших місцях скупчення людей.
З балансом частот теж все в порядку. Приємно, високі і середні частоти не загубилися в глибокому, «соковитому» басові. Такий розклад особливо сподобається тим, хто втомився від навушників, які роблять ставку на баси і в яких складно насолодитися класичними творами або роком.
Гарнітура Sony MDR-XB450AP оснащена пультом управління і мікрофоном, що дозволяє відповідати на дзвінки і управляти музикою без використання смартфона. Аксесуар синхронізується з пристроями на базі ОС Android, iOS і Blackberry OS – загалом, пульт працює практично з усіма сучасними гаджетами. Мікрофон відрізняється високою чутливістю, добре передає голос, його можна не підносити близько до рота.


Підсумки

Sony MDR-XB450AP - збалансована і цілком доступна гарнітура, зі звуком високої якості. Глибокі, насичені баси і збалансовані частоти дозволяють однаково комфортно насолоджуватися будь музикою, незалежно від напрямку. Яскравий і стильний дизайн додає аксесуару індивідуальності, а виробництво Sony лише підтверджує якість продукту.

Технічні характеристики

Модель: Sony MDR-XB450AP Extra Bass MDRXB450APY.E
Вага: 165 г без шнура
Тип: накладні, закриті
Тип магніту: неодим
Випромінювач: 30 мм, куполоподібний
Частотний діапазон: 5 - 22 000 Гц
Номінальний опір: 24 Ом при 1 кГц
Чутливість: 102 дБ/мВт
Штекер: Jack 3.5
Довжина шнура: 1,2 м
Додатково: мікрофон

Фото