HTC Sense 7 – що пропонує фірмова оболонка?

HTC Sense 7 – що пропонує фірмова оболонка?

Почати опис HTC Sense 7, варто з того, що оболонка використовується на всіх смартфонах бренду. Разом з розвитком смартфонів, змінювалася і Sense, постійно поповнюючись новими цікавими пунктами і додаючи по одній цифрі до назви. Після появи нової 7 версії, виявилося, що різниця між нею і Sense 6 не така вже й велика, але вона існує. Що змінилося в фірмовому стилі Sense 7, і які фішки додали оболонці розробники?

 

Специфікації

 

В першу чергу, відзначимо, що вперше Sense 7 встановлена ​​в новому флагмані компанії - HTC One M9. Працює смартфон на базі ОС Android 5.0.2 Lollipop, зі встановленою на неї Sense 7. Графічна складова оболонки нагадує попередню версію - та ж акуратність, чіткість кольорів, іконки без надмірної контрастності і це поєднується з інтерфейсом Lollipop. Як результат - управління HTC One M9 принесе користувачам масу задоволення, та й виглядає красиво.

Що стосується шрифтів, то в Sense 7 використовуються злегка витягнуті, акуратні шрифти.Не надто вдале рішення, однак до нього звикаєш. Вибрати додатковий шрифт можна в налаштуваннях смартфона, у вкладці «персоналізація». Крім того, використовуючи Google Play завантажуйте інший шрифт, який буде вам до смаку.

Віджети залишилися без змін, єдине, що стало іншим - віджет годинника, який вперше з'явився в Sense 5 і з тих пір змінювався не раз. Час тепер відображається курсивом і, хоча це незвично, виглядає цікаво. Нововведенням в Sense 7 стали теми оформлення. Компанія тут постаралася на славу і вирішила замість стандартного набору тем, вчинити інакше.

 

Теми

 

Головне вікно програми «Теми» зустрічає користувача декількома популярними темами відразу в декількох категоріях:

 

  • - рекомендовані
  • - теми користувачів
  • - популярні зображення

 

Крім того, в додатку доступні іконки, шрифти і звуки. Це дозволить користувачам встановити конкретну тему, самостійно вибрати іконки і звуки, поміняти заставку робочого столу, залишивши ту тему, яка подобається. Користувачам пропонують створювати авторські теми. Ними поповнюється додаток, так що, хто знає, можливо, тема вашого авторства стане улюбленою заставкою користувача з іншого кінця світу.

Що стосується створення власних тем, то ви отримуєте шанс зробити щось оригінальне, не обмежуючись заставкою. Вибираєте фонову картинку, а потім застосовуєте фільтри для поліпшення зовнішнього вигляду. Якщо знадобиться, картинку обрізають. Після цього, система в автоматичному режимі підбере відповідні колірні рішення і покаже вам на вибір 8 штук, а ви вже самі виберете те, що подобається. Крім того, за вами так само залишається вибір іконок, звуків і шрифтів.

На екрані блокування все залишилося без змін і ті ярлики, які встановлені на панель швидкого запуску, відображаються на заблокованому екрані. Крім іншого, можна поставити на екран блокування стандартний Android-варіант.

 

Додатки

 

Меню програм в Sense 7 залишилося без змін. Так само вибирається 2 розмірні сітки: 3х4 або 4х5, проводиться сортування програм. Ще однією фішкою стало додавання віджету з додатками, які змінюються автоматично залежно від місця розташування в конкретний момент.

Ви отримуєте від Sense три блоки:

 

  • - "Дім"
  • - «Дорога»
  • - «Офіс»

 

У кожному блоці додані посилання на конкретні програми і рекомендації по додатках, які потрібні в кожному з блоків. Користувачі можуть самостійно налаштовувати і редагувати блоки, але вони й самі підлаштуються під стиль управління смартфона. Це означає, використовувані додатки самі додадуться в кожен блок.

Частиною оболонки Sense 7 стала низка стандартних додатків, які побачите на смартфоні HTC One (M9).

До таких додатків відноситься адресна книга, яка не змінилася з часів Sense 6. Головне місце в списку контактів відведено фотографії людини, яка займає 1/3 дисплея. Таким же фото залишиться і при вхідних / вихідних дзвінках.

Окрема кнопка запускає останні відкриті програми. Програми відображаються у вигляді іконок, які розташувалися у вигляді решітки 3х3.

Додаток «Погода» виводить на екран графік змін температури на сьогодні, інформацію про погоду на наступні дні. Крім того, цікавий додаток для редагування фотографій. Вам доступні перегляд, сортування зображень, використання корекції і редагування.

У Sense 7 не обійшлося без функції телевізора. Ви отримуєте вільний доступ до телепрограм і конкретного телеканалу. Активувавши додаток, ви перетворюєте смартфон в пульт управління телевізором або відеопрогравачем.

Оболонка має диктофон і ліхтарик, які в смартфонах НТС стали вже традицією. Диктофон чутливий, так що на запису ви почуєте не тільки себе, але й співрозмовника. Ліхтарик є ліхтарик і в додатковому описі не потребує.

Ще однією фішкою оболонки Sense 7 стало текстове і голосове введення даних. Екранна клавіатура типова і не викликає питань, при кожному натисканні кнопки телефон вібрує. Мова перемикається натисканням відповідної клавіші. Крім цього передбачений функціонал набору тексту розчерком. Смартфон розпізнає все, що ви написали, головне робити це розбірливо. Те ж стосується голосового набору - слова вимовляєте голосно і чітко для того, щоб додаток відобразив в редакторі.

 

Підсумки

 

Оболонка Sense пережила зміни і в новому смартфоні ми спостерігаємо вже варіацію під номером 7. Вона не даремно вважається найкращою серед оболонок для ОС Android. У Sense 7 непомітні зміни, але головним завданням НТС в даному випадку стало збереження впізнаваного інтерфейсу і його актуальності. При першому погляді на Sense 7 не створюється відчуття зайвого. Зрозуміло, чітко і комфортно.

Фото