Jawbone UP3 – трекер нового покоління

Jawbone UP3 – трекер нового покоління

Не встигли в компанії Fitbit випустити свої нові продукти у вигляді трекерів Charge і Charge HR, як компанія Jawbone теж зробила анонс одразу двох своїх продуктів: Jawbone UP3 і Jawbone UP MOVE. Гаджети, треба сказати вийшли більш, ніж хорошими. Що з цього вийшло? Давайте дізнаємося.


Які датчики є в Jawbone UP3


У компанії стверджують, що новинка стала "втіленням самого просунутого трекера, серед існуючих". Працює трекер на базі вдосконаленої мультисенсорної платформи. У неї включені датчики, зокрема: акселерометр, датчик біоімпеданса, температурний датчик (тіла і навколишнього середовища). У Jawbone UP3 немає оптичного датчика, зате є датчик біоімпеданса, що дозволяє відстежувати велику кількість інформації, в тому числі визначити ІМТ тіла. Цей же сенсор вимірює ваш пульс у спокійному стані.


Алгоритм активності


На перший погляд, Jawbone UP3 є звичайним фітнес-браслетом, що пропонує користувачам відстежувати основні показники активності. А все завдяки наявності точного датчика руху і автоматичного виявлення вашої активності. Наявність саме цих опцій і стала тим чинником, який вигідно відрізняє аксесуар від конкурентів і робить його більш прогресивним порівняно з ними.
Компанія вказує, що у фірмовому додатку реєструється широкий спектр різних видів спорту, в тому числі і теніс, біг, крос-тренінг, піші прогулянки і танці. Якщо ж з конкретним видом спорту виникли труднощі або його немає в додатку (а таке буває), то трекер буде запам'ятовувати вашу активність і надалі автоматично почне визначати всі потрібні параметри. Так і зовсім скоро планується оновлення, спектр показників в якому значно розшириться.


Контроль якості сну


Фітнес-браслет Jawbone UP3 має ряд переваг перед аналогічними продуктами. Справа в тому, що гаджет розрізняє фази сну (швидкий або глибокий сон), також він покаже повну інформацію про стан короткого сну. Всю цю інформацію трекер передає в додаток на смартфоні для того, щоб ви могли зробити якість свого сну кращою. Єдине, в трекері потрібно вводити режим сну в ручному режимі, але цей факт компенсується наявністю смарт-будильника. Фітнес-браслет аналізує цикл сну і вибирає найкращий час для пробудження. Фітнес-браслет Jawbone UP3 синхронізується зі смартфонами, на базі iOS і Android. Додаток називається Up і прив'язане до інформаційної системи Smart Coach system, яка і проводить аналіз всіх даних, зібраних браслетом. До речі, система «розумний» і чим довше і активніше ви використовуєте трекер, тим більше вона вас розуміє.


Зовнішній вигляд і автономність


Jawbone UP3 є яскравим представником свого сегмента, в якому відмінно поєднується гумове оздоблення з візерунком і тонкий та одночасно міцний корпус з анодованого металу. Розмір ремінця універсальний, але підходить навіть до тонкого зап'ястя завдяки регульованій застібці. Розмір аксесуара – 220х12.2х9.3 мм, вага – 29 грам.
Модель випускається в двох кольорах: чорному і срібному і в майбутньому планується додавання в лінійку ще декількох варіантів. Браслет не оснащений OLED-дисплеєм, але в ньому є три світлодіода, кожен з яких відповідає за певну функцію: якість сну (синій), фізична активність (помаранчевий) і повідомлення (білий).
У плані автономності трекера є чим похвалитися: в активному режимі пристрій працює до 7 днів. Час зарядки гаджета – 1,5 години. Заряджається пристрій через магнітний кабель.
На самому початку виробник заявляв про намір зробити корпус водонепроникним. На ділі ж виявилося, що корпус Jawbone UP3 витримує попадання бризок і плавати з трекером на руці не вийде точно.У підсумку


Фітнес-трекер UP3 є флагманом серії від Jawbone і, як наслідок, найтехнологічніший. Велика кількість різноманітних сенсорів робить аксесуар дуже корисним, а бюджетна вартість – доступним.

Фото