Kingston microSDXC 128 Gb і SDXC 256 Gb – огляд двох ємних карт

Kingston microSDXC 128 Gb і SDXC 256 Gb – огляд двох ємних карт

Карта пам'яті – інструмент, без якого не можуть обійтися користувачі нових смартфонів або планшетів. Ці маленькі аксесуари стали надійними помічниками, адже зберігання даних часто вимагає більше місця, ніж може запропонувати внутрішня пам'ять телефону. Серед безлічі різносортних виробників Kingston займає не останнє місце і цей текст присвячений найбільш ємним карткам виробника - microSDXC 128 Gb і SDXC 256 Gb.


MicroSDXC 128 Gb


Переваги подібних карток очевидні. Подумати тільки, одна маленька картка здатна вмістити в себе величезну колекцію кінофільмів, музичних файлів, незліченну кількість фото. Крім того, на 128 гігабайтах зберігається безліч годин записів з відеореєстраторів та екшн-камер. З іншого боку, варто бути обережним, зберігаючи такий обсяг даних на одній флешці, адже в разі непередбачених обставин ви втратите все і відразу.
Карти пам'яті такої ємності, зокрема MicroSDXC 128 Gb потребують високих показниках швидкості запису файлів. Зазвичай аксесуари використовуються у професійній техніці і фотографи роблять серійну зйомку, а оператори знімають відео у високому дозволі. Ця карта має клас швидкості 10 і відповідно забезпечує високі параметри передачі файлів.


Технічні характеристики

 • - Стандарт пам'яті: MicroSD
 • - Об'єм пам'яті: 128 ГБ
 • - Розміри: 15 x 11 мм
 • - Гарантія: 60 місяців

 

SDXC 256 Gb


Власникам професійних фотоапаратів напевно сподобається можливість стати власником такої ємної карти, як Kingston SDXC 256 Gb. Особливо подібний аксесуар припаде до смаку тим, кому доводиться знімати не одну годину відео високої якості, так і шанувальникам ємних ігор на планшетах або смартфонах карта пам'яті на 256 Гб не буде зайвою. Заявлений клас швидкості SDXC 256 Gb - 10 UHS-1, що означає мінімальну швидкість запису даних 10 Мб/с. Заявлені виробником характеристики: швидкість запису – до 90 Мб/с, швидкість передачі даних – до 45 Мб/с.
Незважаючи на перевагу моделей, є деякі обмеження, які можуть бути не дуже приємними.  Це в першу чергу швидкість роботи самого гаджета (наприклад фотоапарата), а також швидкість надсилання інформації на ПК з використанням картрідера. Для вирішення другого питання, виробник рекомендує користуватися фірмовими картрідерами їх виробництва.Технічні характеристики


 • Ємність: 256ГБ
 • Продуктивність: 90МБ/с (читання) і 45МБ/с (запис), високошвидкісна шина I (UHS-I)
 • Сумісність: з хост-пристроями SDHC і SDXC; не сумісні зі стандартними пристроями SD; карти пам'яті SDXC не сумісні з пристроями SDHC
 • Розміри: 0.94" x 1.26" x 0.08" (24mm x 32mm x 2.1 mm)
 • Робоча температура: 13ºF to 185ºF (-25ºC to 85ºC)
 • Температура зберігання: 40ºF to 185ºF (-40ºC to 85ºC)
 • Напруга: 3.3 v
 • Вбудований перемикач захисту від запису
 • Довічна гарантіяТестування можливостей


Перевірка працездатності карт пам'яті пройшла з використанням екшн-камери Sony HDR-AS100V і дзеркального фотоапарата Canon 6D.
При роботі з камерою, MicroSDXC 128 Gb показала себе з кращого боку і з усіма завданнями впоралась на «ура». При частоті 120 кадрів в секунду і роздільній здатності 720р і при 240 кадрів в секунду і роздільній здатності 480р затримок і збоїв не виникло – відео записано якісно і чітко.
Працездатність карти SDXC 256 Gb перевірялася в Canon 6D. У процесі будь-яких недоліків виявлено не було. Виставивши швидкість зйомки 4.5 кадру/секунда, ми отримали 28 знімків всього за 15 секунд. Не найвищий показник враховуючи, що Kingston має в арсеналі більш швидку карту - SDA3.


У підсумку хотілося б відзначити, що новинки від Kingston показали новий рівень можливостей компактних флеш-накопичувачів. Ще зовсім недавно карти з меншим обсягом і низькою швидкістю запису вважалися верхи технологій, а тепер розробники підкорюють нові вершини і трудяться над новим та проектами.

Фото