Koss SP540 - повнорозмірна акустика

Koss SP540 - повнорозмірна акустика

Останнім часом компанія Koss перестала радувати своїх шанувальників новими моделями професійних навушників. Однак, виробник вирішив нарешті виправити цю несправедливість і представив новинку – повнорозмірні навушники закритого типу Koss SP540.
В модель встановлені динамічні драйвери Koss PLX40, асиметричні чашки зроблені у формі літери D, що повторює форму вух. При цьому відмінна звукоізоляція, так і м'які амбушюри, з пінним наповнювачем, запам'ятовуючим свою останню форму.

Зовнішній вигляд


Зберігати аксесуар в чохлі дуже зручно завдяки повертаючим на 180 градусів чашках. Також в чохлі передбачено відділення для зберігання аудикабеля, який можна від'єднувати коли це потрібно.
Зовнішній вид Koss SP540 не відрізняється екзотикою, та це й не потрібно. Корпус навушників чорний, наголов'я виконана з якісного пластика з покриттям Soft Touh. Для виготовлення зовнішньої частини корпусу чашок, а також всіх кріплень, розробники вирішили використовувати метал.  Матеріал амбушюр – штучна шкіра чорного кольору, а в якості наповнювача використовувалася піна з ефектом пам'яті. Загалом, зовнішній вигляд аксесуара простий, але одночасно, стильний. Незважаючи на металеві частини корпусу, навушники досить легкі, не тиснуть на голову після тривалого використання.
Ще одним плюсом у використанні пристрою став знімний аудіокабель. По-перше, даний факт значно спрощує процес перенесення навушників в чохлі, а по-друге, це значно зменшує знос шнура.


Звучання


Навушники забезпечують професійне звучання. Цього автори Koss SP540 домоглися, піднявши баси і деякі верхні частоти, і трохи опустивши середні. В таких навушниках можна насолоджуватися кожним стилем музики, будь то хіп-хоп, електронна музика або навіть ембієнт упереміш з тріп-хопом. Любителі класики теж залишаться задоволені, а ось рок на таких навушниках не дуже-то і послухаєш.
У плані звукоізоляції розробники постаралися на славу. Користувачі можуть з більшою зручністю слухати музику на вулиці або в шумному приміщенні, і сторонні звуки не будуть відволікати. Звукоізоляція працює і у зворотний бік – звук не виходить назовні і вам не доведеться ділитися своїм музичним смаком з оточуючими.
Koss SP540 мають однаково хороші показники незалежно від того, до якого пристрою вони підключені. Так що ви легко можете підключати їх до плеєрів, смартфонів або ПК.
Немає нічого дивного в тому, що Koss випустили відмінні навушники з якісною збіркою і хорошими матеріалами. Виробник славиться своєю професійною акустикою і Koss SP540 не стали винятком.  При цьому вага аксесуара мінімально можлива і дозволяє прослуховувати музику досить довго, не знімаючи навушники.

КомплектаціяУ комплект поставки входять:


- коробка
- навушники
- кабель
- жорсткий чохол для безпечного зберігання навушників


Технічні характеристики

Випромінювачі Динамічні 40 мм, Koss PLX40
Діапазон відтворюваних частот 10 Гц — 25 000 Гц
Тип поноразмерные, закриті
Імпеданс 35 Ом
Чутливість 99 дБ
Тип кабелю Знімний
Довжина кабеля 1.4 мМабуть, варто придбати Koss SP540 як мінімум тому, що навушники забезпечують хорошу звукоізоляцію, зручні на голові, мають змінний кабель і, звісно ж, професійний звук.

Фото, відео