Kseto Mini: розумний вибір

Kseto Mini: розумний вибір

Ринок гіроскутерів розвивається ударними темпами і крім сігвеїв нараховує десятки різних пристроїв. Найпопулярніший апарат серед цього розмаїття – гіроборд, яким і є Kseto Mini. Наскільки хороший цей девайс і чим він заслужив таку славу? Давайте розбиратися. 

Гіроборд Kseto Mini з'явився на ринку в кінці 2015 року. Творець апарату – китайська компанія Miberi, яка в основному займається «розумними» світлодіодними лампами. Випуск гіроскутерів – новий напрямок для фірми, але вже можна сказати, що зі своїм завданням вони впоралися. Kseto Mini випускається в 2-х варіантах – з колесами 6,5 і 8 дюймів. Ми приділимо увагу топовій моделі з 8-дюймовими колесами. 

 

Зовнішній вигляд 

 

Дизайн гіроскутера виконаний у стилі хай-тек. Очевидно, що розробники приділили увагу не лише електроніці, але й зовнішньому вигляду борда. «Одяг» апарату зроблений так, що гаджет підійде і жінкам і чоловікам, та навіть дітям. Електроніка укладена в пластиковий корпус цікавої форми. Гіроборд випускається в декількох яскравих кольорах: червоному, білому, чорному і блакитному. Колісні крила невеликі, що рідко буває в гіроскутерах. Від ширини крил безпосередньо залежить наскільки сильно забруднить ноги водій при їзді в погану погоду. Дві частини гаджета з'єднує витончена перегородка. Платформи, як і годиться, однакові. У Kseto Mini взагалі все симетрично, крім кнопки живлення і гнізда для зарядки. 

Апарат має клас захисту IP54. Це означає, що гіроборд не сильно захищений від впливу зовнішніх факторів, але корпус захистить електроніку від дощу або бризок, а пил, який потрапить всередину, не повинен завдавати шкоди. Всі лампочки і індикатори розташовані на корпусі гіроборда. На лівій частині платформи індикатори рівня заряду (синій колір), на правій – лампочка, що сигналізує про те, що пристрій увімкнено (жовтий). Крім лампочок апарат має звукову індикацію. 

Kseto Mini має 8-дюймові безкамерні колеса з незвичайним дизайном дисків. Останні, до речі, виконані з міцного алюмінію. Складна форма бічних частин коліс поліпшує охолодження електродвигуна. Гіроборд призначений для їзди по рівній дорозі і управляти їм на вибоїнах буде проблематично. Що стосується гумових «килимків» на платформі, вони не тільки виконують роль протиковзких накладок, але й клавіш активації двигунів. При натисканні на ці кнопки, контролер розуміє, що гіроборд готовий до роботи. 

 

Управління 

 

Принцип роботи Kseto простий: коли електродвигуни активовані, гаджет починає відстеження нахилу 2-х половин апарату. Для цього використовуються трьохосеві гіроскопи. Коли датчики отримують інформацію про вертикальне відхилення, через контролер надходить сигнал на мотори. Ті в свою чергу запускають рух коліс. Цікаво, що кожна частина платформи активується своїм контролером і можливий варіант, коли одне колесо рухається вперед, друге назад і в підсумку гіроборд обертається по колу. Максимальна швидкість гіроборда всього 12 км/ч. 

 

Підсумки

 

За рахунок низької швидкості ходу і невеликих безкамерних коліс гіроборд Kseto Mini навряд чи стане повноцінним транспортним засобом. Однак доповнити вже відомі способи він цілком може. У великому місті, де від автобусної зупинки деколи потрібно пройти ще кілометр, гіробрд стане справжньою знахідкою! Сценарій використання цього малюка такий же як сігвеїв, моноколіс та інших апаратів з цієї опери, та й за ціною він помітно виграє конкурентам. 

 

Комплектація 

 

 1. 1. Гіроборд 
 2. 2. Зарядний пристрій
 3. 3. Чотири гумових бампера
 4. 4. Документація 

 

Технічні характеристики

 

 1. 1. Двигун: 2 × 350 Вт
 2. 2. Батарея: літій-іонний акумулятор Samsung 36 В, 4400 мА/год
 3. 3. Час заряджання: 1,5 год
 4. 4. Максимальна швидкість: 1 2км/год 
 5. 5. Запас ходу: 20 км
 6. 6. Вантажопідйомність: 120 кг
 7. 7. Максимальний кут в'їзду: 30°
 8. 8. Вага: 10 кг