Кращі підставки для iPad: короткий огляд цікавих варіантів

Кращі підставки для iPad: короткий огляд цікавих варіантів

Якщо ви зважилися на покупку новенького iPad, то до нього вже точно потрібно підібрати стильні і функціональні аксесуари. У цій статті ми не будемо говорити про чохли або захисні плівки, а зупинимося на дуже важливій помічниці для планшета – портативній підставці.
Думаю, згадувати про те, що таких аксесуарів створено багато, не варто. А ось написати кілька слів про шість найкращих підставок, мабуть, варто. Взагалі, підставка для планшета – річ дуже зручна і корисна. Вона допоможе при роботі з текстовими редакторами, перегляді фільмів, запуску ігор. Отож, повернемось до наших поставок.


Belkin FlipBlade


Матеріал підставки – алюміній. Belkin FlipBlade хороша тим, що дозволяє регулювати рівень нахилу гаджета. Виробник позиціонує модель як док-станцію, проте функція зарядки iPad в даному випадку не передбачена. Не дуже то й треба, головне, зі своєю роллю підставки Belkin FlipBlade справляється найкращим чином.


CoolerMaster JAS mini


Як і у випадку з попереднім аксесуаром, ця підставка славиться своєю стійкістю і зроблена з алюмінію. Приставка mini в назві означає, що пристрій має невеликі розміри. Цей факт дозволяє використовувати CoolerMaster JAS mini не тільки для iPad, але і для смартфонів iPhone 6 або iPhone 6 Plus. До речі, крім своїх функціональних можливостей, аксесуар має ще й незвичайну «зовнішність».


Just Mobile Encore


Якщо ви на своєму робочому місці користуєтеся планшетом, і вдома віддаєте перевагу iPad замість ПК чи ноутбука, обирайте підставку Just Mobile Encore. Згідно з відгуками, цей аксесуар є найкращою підставкою для використання на робочому місці і дозволяє з комфортом займатися потрібними справами протягом цілого дня. Алюмінієва підставка оснащена поворотним механізмом з кутом повороту 360 градусів. До речі, модель стане відмінним доповненням для свіжого додатку Duet Display, що перетворює iPad в другий екран для МакБук.


Flote Orbit


Конструкція підставки зроблена так, що планшет розміщується зверху. Футуристичний стиль аксесуара відмінно гармонує з дизайном iPad і цей тандем справді заворожує. Можливо, вартість пристрою трохи більша, ніж у  її звичайних «подруг», але воно того варте. На жаль, Flote Orbit – явно стаціонарний варіант і для подорожей вона не підходить.


Twelve South HiRise

Дана модель особисто мені подобається найбільше. Рівні лінії, мінімальна кількість деталей, колір , який ідеально підходить до Айпаду і нічого зайвого. Крім функцій підставки Twelve South HiRise виконує роль док-станції, але, на жаль, своїм Lightning-кабелем не комплектується.Mophie PowerStand


Стиль і сучасність. Ось так просто можна охарактеризувати док-станцію з функцією підставки Mophie PowerStand. Ергономічний дизайн, міцний каркас з алюмінію, багатоосева поворотна конструкція. Аксесуар підходить для установки iPad 2 і iPad 3, при чому як в альбомній, так і в портретній орієнтації під будь-яким кутом. Зважившись стати власником такої підставки, обов'язково враховуйте, що це строго стаціонарний варіант і покрасуватися з ним, наприклад в парку на лавочці у вас не вийде.

Фото