Найкращі плівки для iPad Air - огляд варіантів

Найкращі плівки для iPad Air - огляд варіантів

Якими би закритим не був чохол, екран планшета потребує спеціального захисту. І роль такого захисту дісталася тоненьким прозорим плівкам. На сьогоднішній день  існує безліч видів данного аксесуару. Серед плівок є глянсові, матові, з антивідблисковими властивостями і це не враховуючи захисних, броньованих стекол.
Планшети Apple користуються величезною популярністю. Вартість пристроїв говорить сама за себе і iPad по кишені не кожному. Нам байдуже, скільки ви заплатили за свою модель, а ось трохи про захисні плівки до iPad Air дізнатися все-таки варто.  Суперечки з приводу доцільності використання захисних плівок не вщухають досі. Потрібно розуміти, що у використанні плівок є сенс, адже головне їх призначення – захист екрану iPad від подряпин, потертостей, прямих сонячних променів, а захисне скло захистить дисплей від тріщин, викликаних падінням.
Плівки на екран iPad Air буквально заполонили ринок. Ми постаралися знайти для вас 5 найкращих новинок для ще кращого захисту дисплея улюбленого гаджета.


Tech Armor


Захисна плівка Tech Armor представляє собою один з кращих зразків для екрану планшета. Тонка, прозора, з олеофобним покриттям – все про цей компактний і стильний аксесуар. Плівка дійсно дуже тонка, не впливає на чутливість сенсора, а завдяки олеофобному покриттю відбитки пальців тепер не страшні. Tech Armor надійно захистить екран планшета від пилу і подряпин і вважається дуже хорошим захистом.


Supershieldz


Supershieldz – матова плівка для iPad Air. Всім відомо, що матова структура і антивідблискове покриття не кращим чином впливають на якість картинки. Однак аксесуар цього геть позбавлений. Особливості виготовлення зробили свою справу, і кожен користувач побачить на своєму екрані ясне, чітке і точне зображення. На чутливість сенсора плівка не впливає і останній працює дуже добре. Supershieldz зроблена спеціально для iPad. Це якісна  і довговічна плівка для захисту гаджета від пошкоджень і сонячних "зайчиків".


iCarez


Захисне скло iCarez має рівень міцності 3Н. Цей аксесуар вважається одним з найбільш зручних і надійних для iPad. При цьому скло не знижує чутливість сенсора.  iCarez має майже таку ж функціональність, що і представлені вище плівки, з різницею в тому, що аксесуар захистить екран планшета не тільки від пилу і подряпин, але і допоможе уникнути тріщин у випадку падіння iPad екраном вниз. Також плівка має антивідблискове і олеофобне покриття, яке  захищає не лише від відбитків пальців, але й від частинок бруду. Це сприяє комфорту і забезпечує користувачам чітку і яскраву картинку.


ArmorSuit MilitaryShield


ArmorSuit - мабуть, єдина плівка для iPad без будь-яких наворотів . Хоча, плівка все-таки може похвалитися стійкістю до зовнішніх пошкоджень і подряпати її гострими предметами вкрай складно. Цікаво, що ArmorSuit MilitaryShield захистить інформацію на дисплеї планшета від цікавих поглядів, а все завдяки спеціальному захисному покриттю.


Anker


Плівка Anker надійно захистить дисплей планшета від пилу, бруду, подряпин і відбитків пальців. Клас твердості плівки – 4Н, що робить її дійсно ефективним інструментом захисту.  Кріпиться аксесуар до екрану статичним способом. Anker виготовлена спеціально для планшета iPad Air, має всі потрібні розрізи, так що вам залишиться лише правильно її наклеїти і насолоджуватися результатом своєї роботи.

Фото