Mamoru Shield для смартфонів. Огляд захисного скла

Mamoru Shield для смартфонів. Огляд захисного скла

Для тих, хто звик постійно носити гаджет в кишені або в сумці без чохла, купівля захисного скла буде до речі. І навіть якщо чохол на смартфоні у вас завжди з собою, додатковий захист екрану телефону не завадить. Серед безлічі пропозицій на ринку хотілося б відзначити скло Mamoru Shield виробництва компанії Mugen Power.


Характеристики


Згідно з представленою інформацією, захисне скло має 5 шарів, що значно покращує його міцність і, як наслідок, довговічність.
Як показує практика Mamoru Shield відмінно справляється зі своїми функціями і якщо ви раз спробували наклеїти його на дисплей, то більше ніколи не повернетеся до звичайних захисних плівок. У першу чергу тому, що на відміну від плівки, скло не впливає на зовнішній вигляд смартфона і зовсім непомітно на екрані. По-друге, скло захистить екран не тільки від подряпин і потертостей, але і від ударів. Так, якщо смартфон випадково впаде, розіб'ється скло, а не дисплей.
Аксесуар отримав олеофобне покриття, завдяки чому менше брудниться і відбитки пальців не так помітні. Якщо ж відбитки залишилися на дисплеї, їх легко видалити серветкою. Після установки Mamoru Shield, не страждає чутливість сенсора, картинка не спотворюється і скло майже непомітно на корпусі.
На захисному склі зовсім не з'являються подряпини. При спробі подряпати дисплей ножем або монеткою слідів не залишилося. Поверхня залишилася гладкою і після тижневого носіння смартфона в кишені.


Як наклеїти


Процес наклейки захисного скла цілком типовий і не потребує особливих інструментів, а всі потрібні для цього є в комплекті доставки.
Почати клеїти плівку варто з протирання екрану смартфона спиртовою серветкою. Це потрібно для того, щоб видалити з поверхні жир, бруд та інші забруднення. На даному етапі варто бути гранично уважним, так як з-за решти частинок скло може погано наклеится і не виконувати своїх функцій.
Як правильно наклеїти скло зазначено в інструкції на упаковці. На початку потрібно відклеїти плівку від самого захисного скла, потім акуратно прикласти аксесуар до екрану телефону і натиснути пальцем по центру дисплея.  Mamoru Shield міцно приклеїться на екран через кілька секунд і нічого для цього робити не потрібно. Після наклейки потрібно скористатися наступним інструментом із упаковки - спеціальним пластиком для видалення можливих бульбашок повітря з-під скла. І все, наклейка закінчена.


Комплектація


  • 1. Захисне скло
  • 2. Картонний конверт
  • 3. Спиртова серветка
  • 4. Ганчірочка для очищення екрану від пилу
  • 5. Пластикова смужка для видалення бульбашок повітря
  • 6. ІнструкціяТехнічні характеристики


  • Матеріал: хімічно оброблене прозоре гартоване скло
  • Твердість поверхні: 9Н
  • Олеофобне покриття: так

Фото