MicroSDHC 16 Gb Class 10 Premium від Transcend – огляд можливостей

MicroSDHC 16 Gb Class 10 Premium від Transcend – огляд можливостей

Мобільні пристрої стають все популярнішими і багато з них можуть похвалитися підтримкою карт пам'яті для зберігання файлів різних форматів. У свою чергу розробники цих самих карт пам'яті не стоять на місці і всіляко розширюють асортимент аксесуарів, поступово додаючи їм місткості і збільшуючи швидкість запису даних. Серед безлічі цікавих варіантів привертає увагу карта пам'яті MicroSDHC 16 Gb Class 10 Premium, характеристики якої і справді непогані – швидкість запису даних до 20 Мб/с. І якщо для звичайного користувача ці цифри не мають особливого значення, то професійні фотографи по достоїнству оцінять всі переваги цієї «малятка».
Transcend славиться тим, що виробляє накопичувачі різного типу, в тому числі і преміальні, дорогі. Ми не будемо зупинятися на повному асортименті компанії і розглянемо бюджетну карту пам'яті Transcend microSDHC Class 10 Premium, місткістю 16 гігабайт.
Згідно з назвою аксесуара мінімальна швидкість запису даних з нього – 10 Мб/с (Class 10). Враховуючи, що для реєстратора потрібен клас не нижче 6, можна з упевненістю зазначити, що карта підійде до більшості сучасних гаджетів і легко впорається з записом відео з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів і не тільки.


Зовнішні характеристики


Упаковка карти оформлена в яскравому червоному кольорі, а в центрі розміщена героїня даного огляду - Transcend microSDHC Class 10 Premium. На задній частині коробки написана інформація про новинки і її можливості. Зокрема, виробник повідомляє про обсяг карти (16 Гб), класі швидкості (Class 10), максимальної швидкості запису даних і форм-факторі (microSDHC). До речі, гарантія на карту довічна, що означає повну впевненість виробника в функціональності моделі. На звороті упаковки є дані про місткість карти:


  • - 4000 музичних композицій у форматі mp3
  • - 3276 фотографій
  • - 88 годин відео низької якості і 240 хвилин високогоЯкщо насправді все так, то карта відмінно підійде для будь-якого пристрою і її обсягу більш ніж достатньо. Виробник вказує сумісність аксесуара з мобільними телефонами, планшетами, фотоапаратами, відеокамерами та іншими гаджетами.
Матеріал Transcend microSDHC Class 10 Premium – чорний матовий пластик, розміри цілком стандартні – 15х11х1 мм. Незважаючи на компактність, на самій карті також вказані основні дані, такі як обсяг, клас швидкості.


Можливості


Результати тестування показали, що карта пам'яті має непогані показники швидкості. До речі, дані трохи вище заявлених виробником, і це приємно дивує. Посудіть самі, швидкість читання – до 45 Мб/с (при максимально зазначених 20 Мб/с), а швидкість запису даних – до 11,6 Мб/с. Цифри зберігаються і при передачі відео високої роздільної здатності. Все це означає, що карта швидко впорається як з записом контенту високої якості і з його передачею. Transcend подбали про додаткові можливості новинки і запропонували безкоштовну утиліту RecoveRx. Її основні функції відновлення видалених файлів, форматування та встановлення паролів на карту.  Так, відновлення файлів передбачає кілька простих дій:


  • 1. Вибір карти
  • 2. Вибір місця зберігання відновлених файлів
  • 3. Запуск процесу відновлення данихЗ форматуванням теж все просто і зрозуміло. Принцип чищення картки такий самий, як і в стандартних засобах ОС. А ось у пункті «Безпека» користувач легко встановить або зніме пароль на доступ до файлів, що зберігаються на карті.


Комплектація1. Упаковка
2. Карта пам'яті Transcend microSDHC Class 10 Premium
3. Таблиця специфікації
4. ДокументаціяТехнічні характеристикиВиробник і модель: Transcend microSDHC Class 10 Premium (TS16GUSDC10)
Підтримуваний стандарт: SD 3.0
Форм-фактор: microSDHC
Швидкісний клас: Class 10
Максимальна заявлена швидкість копіювання, МБ/с: 20
Напруга живлення, В: 2,7-3,6
Робочий температурний діапазон, °C: -25...+85
Габаритні розміри, мм: 15 x 11 x 1
Вага, г: 0,4
Ресурс, циклів підключення і відключення: 10 000
Підтримка ECC: Є
Гарантія від виробника: Обмежена довічна
Додаткове ПО: RecoveRx

Фото