Momax – спеціально для iPhone

Momax – спеціально для iPhone

Захисні плівки Momax вважаються одними з кращих для захисту екрану і задньої панелі «яблучних» смартфонів всіх поколінь. На цей раз увагу привернула не одна, а відразу 4 аксесуара популярної марки: 3 пластикові плівки і захисне скло:


 • • Momax Screen Pro+ HD Crystal Clear
 • • Momax Screen Pro+ Crystal Deluxe
 • • Momax Screen Pro+ Anti-Glare
 • • Momax Glass Pro+ XS

Що всередині?


Незважаючи на те, що виробляються плівки в Китаї, якість їх дуже і дуже непогана. Всі плівки поставляються в картонних конвертах, які досить жорсткі, міцні і захищають аксесуар від пошкоджень під час транспортування. Для зручності наклейки плівки на екран, в комплекті є все необхідне приладдя. В комплект зі склом входять також 2 серветки і парочка спеціальних наклейок на центральну кнопку.


Особливості використання плівок Momax


Почати тестування вирішено було з найпростішою плівки Screen Pro+ HD Crystal Clear. Наклеїти аксесуар виявилося дуже просто, багато в чому завдяки докладній і точній інструкції.  Плівку вдалося наклеїти однаково по всьому екрану, без бульбашок і пилу, так що можна з упевненістю зазначити, що плівка Momax вигідно відрізняється від своїх безіменних «побратимів» і добре гармонує з екраном iPhone. Другий пункт, на який хотілося б звернути увагу – довговічність і твердість Screen Pro+ HD Crystal Clear. Простіше кажучи, плівка досить стійка до подряпин і потертостей.
Другою плівкою, яка пройшла випробування наклейкою, стала Screen Pro+ Crystal Deluxe – протектор з покриттям від відбитків пальців. Перше, що привертає увагу в цій плівці – жовте покриття. Турбуватися про це не варто, так як жовтий колір зовнішнього шару, а сам скінпротектор прозорий. З наклейкою плівки на дисплей складнощів не виникло – інструкція і додаткові інструменти дуже допомогли. Те ж відноситься до третьої захисної плівки Momax Screen Pro+ Anti-Glare.
Виробник вказав достовірну інформацію щодо відбитків пальців. При регулярному використанні захисних плівок перевага Screen Pro+ Crystal Deluxe очевидно. По-перше, слідів майже не залишається, а по-друге, ті що з'явилися значно легше видаляються. Ефект практично такий же, як від олеофобним покриття.
Антибликовая плівка Momax Screen Pro+ Anti-Glare відмінно справляється зі своїми функціями. Матова поверхня робить зображення злегка зернистим і розмитим, але це видно тільки, якщо придивлятися. Перевірка можливостей плівки на ділі показала, що при роботі на сонці, відблиски практично відсутні, і вся інформація на екрані читабельна.
На дисплеї плівки майже не видно, що не може не радувати. Аксесуари не впливають на чутливість сенсора, яскравість екрану, і взагалі майже не відчуваються пальцями. А ще, всі плівки тонкі, міцні і нітрохи не поступаються брендових аксесуарів. Кожна з трьох плівок має клас міцності 3Н, а значить, залишити подряпини на них буде не просто. А якщо захисної плівки вам виявиться недостатньо, варто подумати про захисному склі. Приміром, про Momax Glass Pro+ XS для вашого iPhone.


А що скло?


Провести наклейку захисного скла Momax Glass Pro+ XS на екран смартфона дещо простіше, ніж звичайної плівки. Інструкція свідчить, що досить протерти дисплей, прикласти скло до екрану і натиснути пальцем по центру, а скло наклеїться саме.  На ділі все так само, але з деякими особливостями. По-перше, екран потрібно дуже добре протерти і переконається, що жиру там не залишилося. З метою спростити процес очищення, скло комплектується очисними серветками. По-друге, порошинок теж не повинно бути, адже з-під скла їх потім важко прибрати. По-третє, враховуйте, хто скло вирізано в точності під передню панель iPhone і один невірний рух зведе всі праці нанівець.
Скло має округлені краї, виглядає красиво, якісно, ним зручно користуватися. Крім того товщина скла 0,3 мм і на екрані воно майже непомітно. На скло нанесено олеофобне покриття, що значно спрощує користування смартфоном, так і відбитки відтирається легко за допомогою серветки. Захисне скло не впливає на чіткість картинки і практично непомітно на дисплеї. Твердість скла Momax Glass Pro+ XS - 9Н, а це значить, що з таким аксесуаром смартфону нічого не страшно.


Комплектація


Комплект поставки плівок стандартний:


 • 1. Картонний конверт
 • 2. Захисна плівка
 • 3. Інструкція по наклейці
 • 4. Мікрофібра
 • 5.  Клейка смужка для видалення пилуА ось разом з захисним склом ви побачите більше пристосування для його фіксації на екрані:


 • 1. Картонна коробка
 • 2. Захисне скло
 • 3. 2 одноразові серветки (вологе і сухе)
 • 4. Кілька гелевих наклейок на кнопку «домашня сторінка»
 • 5. Інструмент для видалення пилу
 • 6. Інструкція по наклейціЗагалом, нічого нового: плівки виготовлення Momax як завжди якісні, надійні і довговічні. При цьому аксесуари не стоять так багато, як інша брендовий захист, а якість цілком підходить для того, щоб плівки і скло використовувалися для iPhone, захищаючи смартфон від пошкоджень.

Фото