Mytab Geyser 16000 Mah - компактна і універсальна

Mytab Geyser 16000 Mah - компактна і універсальна

Мобільні пристрої в сучасному світі – річ необхідна. Кожен з нас, напевно, має під рукою смартфон, плеєр, а часто і планшет. З кожним роком в полку портативних гаджетів тільки прибуває, і ось ви вже можемо насолоджуватися віртуальною реальністю разом із шоломами, дізнаватися час на «розумних» годинах і робити сотню знімків в хвилину через професійний фотоапарат.
Величезний список пристроїв і у всіх них є один істотний недолік – акумуляторні батареї не можуть забезпечити тривалий час автономної роботи. Звичайно, хотілося б вирішити це питання раз і назавжди, створивши акумулятор з такою місткістю, якої б вистачило надовго або зробити так, щоб батареї її так швидко не втрачали, а поки ми можемо тимчасово вирішити цю проблему, використовуючи універсальні мобільні батареї.


Зовнішній вигляд


Серед великої кількості пропозицій на ринку варто виділити УМБ Mytab Geyser 16000 Mah - красивий, портативний і потужний пристрій. Колір корпусу «Гейзера» сріблястий, матеріал виготовлення – алюміній з пластиковими вставками.
Зовнішній вигляд батареї більше нагадує флешку, правда дуже велику. Вага пристрою значний, але все закономірно: ємність універсальної мобільної батареї становить 16 тисяч мА/год, Якщо упустити цифри і дізнатися можливості на ділі, то за один підхід Mytab Geyser зарядить 5 смартфонів або 3 планшета.
Універсальна мобільна батарея максимально просто взаємодіє з гаджетом. Збоку розміщені порти USB з вхідним струмом 1 А, через які заряджаються смартфони, гарнітури, смарт-годинники та інше. З іншого боку є роз'єм того ж формату з вхідним струмом 2,1 А призначений він для поповнення заряду планшетів та інших пристроїв з більшою потужністю. Окремий порт зроблений для зарядки самої батареї. Крім роз'ємів корпус УМБ оснащений світлодіодами, що вказують на стан заряду власного акумулятора Mytab Geyser.


Можливості


Схема роботи пауербанка наступна: гаджет підключається до акумулятора через відповідний порт і на виході отримує струм в 1 або 2 Ампера. При тестуванні показників, виявилося, що вони практично такі ж, як і заявлені. Порт на 1 А видає приблизно 1,5 А, USB другого типу, видає 1,8 ампер.  Для зарядки смартфона знадобиться приблизно 2-3 години, а що поповнити запас батареї планшета ємністю 4000 мА/год знадобиться 3-4 години.


Комплектація


 • 1. Універсальна мобільна батарея Mytab Geyser 16000 Mah
 • 2. Кабель micro-USB
 • 3. Документація
Технічні характеристики


 • Виробник: MYTAB
 • Тип: Зовнішній акумулятор для зарядки портативних пристроїв
 • Заряджаються пристрою: планшети, смартфони, MP3, MP4 плеєри та інші
 • Підключення: 2хUSB
 • Ємність, маг: 16000
 • Технологія: Li-Ion
 • Зарядка від USB
 • Розміри, мм: 154х73х12
 • Вага, г: 305

Використовувати пристрій можна за будь-яких обставин, особливо воно корисне в подорожах, на природі та просто коли немає світла, а зарядити гаджет потрібно. Незалежно від умов використання, універсальна мобільна батарея – один з найважливіших аксесуарів з арсеналу сучасної людини, що користується гаджетами.

Фото