Навушники Razer Tiamat 7.1 – потужні ігрові

Навушники Razer Tiamat 7.1 – потужні ігрові

Про ефективність акустичних систем формату 5.1 і 7.1 вже давно відомо, однак вони так і не отримали належного визнання. Навушники такого типу особливо популярні серед геймерів. Наявність об'ємного звуку в іграх вже стало мейнстрімом і для більшої реалістичності і потрібні гарнітури 5.1 або 7.1. Серед подібних аксесуарів варто виділити один безкомпромісний варіант – ігрові навушники Razer Tiamat 7.1.
Модель, як і інші продукти Razer створювалася професіоналами для справжніх шанувальників ігрових проектів. Навушники допоможуть повністю зануритися в гру, отримати перевагу над супротивником і просто насолодитися прекрасним звуком.


Зовнішній вигляд


Модель сподобається шанувальникам великих накладних навушників. Незважаючи на великий розмір, Razer Tiamat 7.1 ідеально підлаштовуються під особливості голови, не створюють незручностей і майже не відчуваються.
Амбушюри зроблені з м'якої штучної шкіри, але їх можна зняти і замінити на інші. Навушники забезпечують високий рівень шумоізоляції і користувачі можуть встановити комфортну гучність (навіть максимальну) не заважаючи оточуючим. Функція діє і у зворотний бік – навушники поглинають навколишні звуки, залишаючи вас наодинці з грою або улюбленим фільмом.
На чашках є спеціальна захисна накладка, яка кріпиться до амбушюр спеціальним магнітним кріпленням. Під ним є прозора пластина і розміщені динаміки. Стильний логотип компанії Razer розташувався внизу кожної чашки. Ліва чашка з «секретом» і ховає у собі висувний мікрофон, перетворює аксесуар в гарнітуру.
Підключити навушники можна тільки до ПК і робиться це за допомогою спеціального модуля управління. Модуль являє собою прямокутник з п'ятьма стандартними аудіовиходами різних кольорів (зеленого, помаранчевого, сірого, чорного і рожевого для активації мікрофона). Крім міні-джеків до модулю підключеними кабелями USB для зарядки. Блок управління дозволяє проводити налаштування гучності для кожного каналу зв'язку, відключати звук окремого з них і навіть виходити з режиму 7.1 в режим 2.0. До речі, використовуючи окремий перехідник, до модулю можна підключити колонки, що дозволяє переключатися з навушників на аудіосистему одним рухом.  Навушники Razer Tiamat 7.1 мабуть мають тільки один мінус: їх з модулем з'єднує занадто товстий кабель, який практично не гнеться.


Характеристики звуку


Razer Tiamat 7.1 відрізняється від конкурентів відсутністю емуляції віртуальних каналів в кожному навушнику нараховується по 5 динаміків з різними характеристиками. Основний динамік - неодимовий драйвер 40 мм або сабвуфер. Також є динаміки 30 мм (два) для розміщення в передньому каналі і в центрі і 2 динаміка (бічний і задній) з діаметром 20 мм. Як результат: всього в системі є 10 незалежних один від одного динаміків, які відтворюють восьмиканальний звук. Непогано, правда?
На словах це все звучить якось сухо, а ось в реальності, звукові характеристики Razer Tiamat 7.1 вражають. Канали повноцінно розділені за рахунок чого звуку дуже «багато». Наприклад, при тестуванні в грі Call of Duty склалося враження, що міць буквально розриває зсередини. При цьому деталі опрацьовані на рівні, приємно порадувала чіткість і чистота верхів, глибина басів, детальність середніх частот. Загалом, звук в чистому вигляді без спотворень, каші та іншого «сміття», що робить Razer Tiamat 7.1 кращими ігровими навушниками масового використання.
Варто зазначити, що для розкриття всіх можливостей аксесуара, потрібно мати «материнку», що підтримує 7.1 або відповідну звукову плату. Ігромани можуть бути спокійні: сучасні ПК і приставки вже оснащені всім необхідним.
Але повернемося до звуку. Прослуховуючи музичні композиції у форматі стерео ви здивуєтеся наскільки грамотно музика по нотах розкладена на всі 10 динаміків. Можливо так добре відтворюються не всі стилі, але відчуття знаходження на стадіонному концерті або в філармонії вам забезпечено. У будь-якому випадку, потрібно орієнтуватися на те, що Razer Tiamat 7.1 - в першу чергу ігрові навушники і специфіка виконання тут дещо інша.


Комплектація


 • 1. Стильна коробка
 • 2. Навушники Razer Tiamat 7.1
 • 3. Модуль
 • 4. ДокументаціяТехнічні характеристики


 • Клас закриті
 • Частотний діапазон, Гц 20-20000 (низькочастотні), 20-20000 (фронтальні), 20-20000 (тильні), 20-20000 (центр), 20-20000 (бічні)
 • Опір, Ом 16 (низькочастотні), 32 (фронтальні), 32 (тильні), 32 (центр), 32 (бічні)
 • Чутливість, дБ 116±3 (низькочастотні), 123±3 (фронтальні), 120±3 (тильні), 123±3 (центр), 120±3 (бічні)
 • Діаметр динаміків, мм 2×40 (низькочастотні), 2×30 (фронтальні), 2×20 (тильні), 2×30 (центр), 2×20 (бічні)
 • Тип магніту неодимовий
 • Частотний діапазон мікрофона, 50-16000 Гц
 • Чутливість мікрофона, 36 дБ±3
 • Довжина шнура, м 3
 • Роз'єми 5 x mini jack 3,5 mm + USB 2.0
 • Вага, г 350У підсумку хотілося б відзначити, що Razer Tiamat 7.1 повністю виправдовують свою ціну, і як і інші продукти компанії здатні на багато що. Навушники стануть найкращим другом більшості геймерів, так і в якості стаціонарної неігровий моделі теж прекрасно себе почувають. Справжніх шанувальників не зупинить навіть їх ціна (200 доларів), адже що значать гроші, якщо натомість ви отримуєте чудовий звук, яскраві деталі і ексклюзивний аксесуар.

Фото