Не просто квадрокоптер, а Parrot Rolling Spider!

Не просто квадрокоптер, а Parrot Rolling Spider!

Швидко пересувається по повітрю, робить круті акробатичні трюки і вміє повзати по стінах ... Ні, це не людина-павук - це дрон-павук! А точніше Parrot Rolling Spider! Хочете дізнатися про нього більше? Тоді цей огляд для вас!

 

Неймовірний акробат

Rolling Spider - це черговий маленький дрон від компанії Parrot, особливістю якого є колеса, за допомогою яких він вміє їздити по підлозі, стінах і навіть стелі! Також дрон без проблем може літати, якщо просто зняти коліщатка.

Робот може розігнатися до швидкості 18 км / ч, виконувати сальто та інші акробатичні трюки. Крім іншого, в корпус «Павука» встановлена ​​0.3 мегапіксельна камера, за допомогою якої ви з легкістю зможете робити знімки всього, що захочете.

Ще однією особливістю Rolling Spider є неймовірно маленький вага - всього 55г (65г з колесами). Погодьтеся, це дійсно мало.

 

Оманливо простий

Більшість дронів управляються за допомогою смартфона, і Rolling Spider - не виняток. Для управління використовується спеціальний додаток FreeFlight 3, яке працює на Android, Windows Phone і iOS пристроях, які підтримують Bluetooth 4.0. У додатку, окрім стандартного управління рухом, є кнопки унікальних дій, натиснувши на які дрон буде виконувати акробатичні трюки. Також присутня функція автоматичного зльоту, для цього достатньо просто підкинути квадрокоптер і він сам включить пропелери зависнувши в повітрі. А для того, що б ви часом не пошкодили лопаті в польоті - є функція автоматичного їх відключення при зіткненні з іншими об'єктами.

Управляти роботом не складно, адже в ньому повно корисних датчиків: датчик тиску, ультразвуковий датчик і 3-х осьовий гіроскоп. Всі вони постійно працюють для зручності і простоти в управлінні. Rolling Spider - один з найбільш стійких квадрокоптера в світі!

 

Яскравий дизайн

Дрон Rolling Spider доступний в інтернет-магазині ЖЖУК в двох кольорах: в червонному та синьому. Так само в комплекті йдуть наклейки для додаткової стилізації. Але навіть без них іграшка виглядає круто, "хижий" дизайн справляє враження.

Корпус виконаний з міцної пластмаси, яка не боїться падінь і ударів. Будьте спокійні, він не зламається при першому ж зіткненні з перешкодою.

 

 

З впевненістю можна сказати, що Parrot Rolling Spider однозначно заслуговує на увагу. Невеликий, функціональний і міцний, що ще потрібно? Так що ви можете сміливо його подарувати другу, дитині або собі.