Нове покоління «зарядок» - бездротове зарядний пристрій для Samsung Galaxy S6

Нове покоління «зарядок» - бездротове зарядний пристрій для Samsung Galaxy S6

Нові флагмани від компанії Samsung Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge зараз буквально у всіх на слуху. Ці телефони стали, мабуть, найбільш очікуваними гаджетами весни 2015 року не в останню чергу завдяки просунутим «фішкам», якими оснастили їх розробники. Одним з таких нововведень став бездротовий зарядний пристрій для Samsung Galaxy S6.


Зовнішній вигляд


Бездротовий зарядний пристрій для Samsung Galaxy S6 отримав красивий і оригінальний дизайн. Для створення глянсового корпусу використовувалися елементи з прозорого пластику. Використовувані матеріали вигідно виглядають в будь-якому інтер'єрі, підкреслюють статус і стиль власника смартфону. Наживо зарядка виглядає ефектно, на перший погляд схожа на звичайну підставку для смартфона. Нижня частина «ніжка» повністю прогумована, що забезпечує гарне сполучення зарядного пристрою з робочою поверхнею. Для того щоб смартфон не їздив по глянсовій поверхні зарядки, розробники передбачили також прогумований круг навколо напису «Samsung». Загалом, із зовнішніми даними у пристрою все в порядку. Вага аксесуара становить всього 87,5 грам при діаметрі 97 мм і товщині 16.8 мм


Функціональність


Працює пристрій на базі нової двоканальної технології. Згідно з офіційними даними, така технологія дозволить зробити процес зарядки більш швидким, ніж від класичного проводового зарядного пристрою. Функція швидкої зарядки дозволяє всього за 10 хвилин зарядити акумулятор так, що його заряду вистачить ще на 4 години безперервного використання. Крім функції швидкої зарядки, бездротове зарядний пристрій для Samsung Galaxy S6 підтримує стандарт Qi.  Ця технологія робить можливим процес бездротової зарядки шляхом індукційної передачі енергії від пристрою до пристрою на невеликій відстані. Для початку процесу поповнення заряду акумулятора, досить покласти гаджет на зарядний пристрій. Контролювати статус зарядки допоможе спеціальна LED-підсвітка, яка поступово змінить колір з синього на початку процесу на зелений коли акумулятор зарядиться на 100 відсотків. На телефоні можна подивитися, як проходить процес заряду акумулятора, а також дізнатися за скільки часу аксесуар його повністю відновить. Приблизний час повної зарядки акумулятора пристрою з нуля становить 2,5 години. Пристрій працює автономно, але на корпусі є роз'єм microUSB для з'єднання зарядки з комп'ютером.
Судячи з усього, аксесуар зроблено і справді добре. Це означає, що смартфон однаково швидко і правильно заряджається незалежно від того, яке положення на аксесуарі ви йому надали. Даний факт став одним з головних, який відрізняє пристрій від інших пристроїв подібного типу. І хто знає, можливо, окрилені успіхами Samsung, інші компанії перейдуть на такі ж технології.
Бездротовий зарядний пристрій для Samsung Galaxy S6 стане прекрасним доповненням для нових смартфонів Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge. Процес зарядки проходить досить просто: просто покладіть смартфон на зарядну панель, а технології далі все зроблять самі.
При створенні бездротового зарядного пристрою для Samsung Galaxy S6 були повністю дотримані стандарти бездротової зарядки, розроблені Консорціумом бездротової електромагнітної енергії (WPC). А це означає, що як тільки смартфон виявиться біля зарядного пристрою, зарядка акумулятора розпочнеться автоматично. Крім того, така модель зарядного пристрою припускає, що заряджати можна досить широкий спектр мобільних гаджетів. Модель призначена для того, щоб максимально спростити процес зарядки девайсів і позбавити користувачів від неприємностей, пов'язаних з використанням проводів.


Комплектація1. Коробка
2. Бездротове зарядний пристрій
3. Керівництво користувача
Технічні характеристикиКолір: Чорний
Сумісність: Galaxy S6
Особливості: Бездротове зарядний пристрій
Інтерфейс Бездротової, microUSB
Розміри (ШхВхТ), мм: Діаметр: 97 мм, товщина: 16.8 мм
Вага, г: 87.5 г
Вхідна напруга, В: 5 B
Струм на виході, мА: 1 000 мА
Напруга на виході, В: 5 B

Фото, відео