Новому смартфону новий чохол. Огляд Clear View Cover для Samsung Galaxy S6 Edge

Новому смартфону новий чохол. Огляд Clear View Cover для Samsung Galaxy S6 Edge

Після виходу нового флагмана від південнокорейської компанії, виробник потурбувався, щоб смартфон отримав належний захист. З'явилося багато цікавих чохлів, але найбільшу увагу привертає до себе саме Clear View Cover – пластиковий чохол-книжка з прозорою передньою і задньою частиною.
Структура чохла дозволяє керувати дзвінками і проглядати деякі дані, не відкриваючи книжку. Це дуже зручно, адже раніше доводилося керувати смартфоном через спеціальне віконце або повністю відкривати екран гаджета. На цей раз виробник вивів свій аксесуар на новий рівень.


Зовнішні дані


Прозорий корпус відкриває доступ до всіх «принад» Samsung Galaxy S6 Edge і тонкі грані, гарні кольори і статус видно навіть через чохол. Гнучкий пластик, щільно облягає смартфон і надійно захищає від основних проблем (волога, подряпини, сколи). Загалом, чохол стане «другою шкірою» гаджета і ідеально впишеться в образ.
Чохол Clear View Cover дозволяє йти на компроміс, одночасно забезпечуючи доступність найпростіших функцій смартфона і захищаючи його від зовнішніх пошкоджень. Передня і задня панель виконані з м'якого пластику і з'єднані тканинною основою. Тримач обкладинки теж пластиковий і пофарбовані в ті ж кольори, що і чохол. А ось всередині аксесуар обшитий оксамитовою тканиною з метою вберегти поверхня смартфона від подряпин.
Чохол відмінно підкреслить металеву форму задній панелі смартфона, доповнить стиль і додасть статусу. Модель випускається в трьох кольорах: золотому, сріблястому і чорному. Який би колір не був обраний, аксесуар буде залишатися легким, стильним і не додасть гаджету масивності.


Можливості


Передня частина чохла в закритому стані виконує функції дисплея, правда, простого, монохромного. На екрані відображається дата і час, а вхідний дзвінок можна прийняти або відхилити, а також активувати гучний зв'язок. На дисплеї, вкритому чохлом відображається інформація про пропущені дзвінки, смс-повідомлення, але щоб довідатися більш детально про них, доведеться все-таки відкрити чохол.
Користь від Clear View Cover безумовно є і справа не тільки в захисті зовнішнього вигляду. З іншого боку, хотілося б більше функціональних можливостей монохромного екрану і ось тут Самсунг є де розвернутися.
Головним достоїнством Clear View Cover стало наявність напівпрозорої передньої кришки, що відображає час, дату і повідомлення. До речі, дані з загинів дисплея при закритому чехлі також відображаються. Зверху є проріз, відкриває динамік і забезпечує хорошу чутність співрозмовника.


Технічні характеристики  • Виробник Samsung
  • Колір золотий, сріблястий, чорний
  • Сумісність Samsung Galaxy S6 Edge
  • Тип Чохол-книжка
  • Матеріал Поліуретан з підвищеною жорсткістю і перламутровою текстурою
  • Плівка в комплекті немаєВсі чохли для Samsung Galaxy S6 edge, зокрема Clear View Cover об'єднує висока якість виконання, стильний дизайн і повна сумісність зі смартфонами. Захисні властивості чохла відповідають заявленим характеристикам і з таким захистом вашого смартфону нічого не загрожує.

Фото