Огляд гіроборда Smart Balance Standart

Огляд гіроборда Smart Balance Standart

Життя людини складно уявити без сучасних технологій. Вони настільки міцно зайняли своє місце, що часом здається: як же ми без них жили? Людина постійно створює гаджети, здатні полегшити їй  життя. Це не лише корисні пристрої, але й апарати для розваг, такі, як гіроборди, моноколеса і гіроскутери. 

 

Гіроборд – що це? 

 

Деякі люди не знайомі з цим поняттям. Для них гіроборд – щось дивне і незрозуміле. Не дивно, адже у нас в країні гіроскутери поки не користуються достатньою популярністю. Гіроборд – це невелика платформа з 2-ма колесами, яка працює від електромоторів. Звучить просто, але насправді електроніка гіробордів досить складна. 

Принцип дії гаджета оснований на положенні тіла в просторі. Все просто: водій нахиляється вперед і гіроборд починає рух. Від нахилу тіла в ту або іншу сторону залежить і те, у яку сторону поїде гіроборд. Ринок сьогодні пропонує безліч моделей. Всі вони відрізняються розмірами, формою, кольорами і, звичайно ж, ціною. В залежності від характеристик гаджет підходить для використання в тих чи інших умовах. У даному огляді ми вирішили розглянути гіроборд Smart Balance Standart і дізнатися, в чому ж його переваги.

 

Можливості Smart Balance 

 

Ця компактна новинка має всі шанси стати вашим другом і зайняти постійне місце в рюкзаку або багажнику авто. На гіроборді можна з комфортом пересуватися по рівному асфальту, в парку або на скейт майданчику. Завдяки невеликій вазі у 12 кілограмів носити гіроборд не складно. Апарат витримує навантаження до 110 кілограмів. 

Потужність електродвигуна дозволяє Smart Balance Standart розігнатися до 10-12 км/ч. Деяким такої швидкості здасться мало, насправді ж її цілком достатньо для неспішної прогулянки по місту або, приміром, по торговому центру, офісу. Якщо ж гіроборд купується для дитини, батьки можуть бути спокійні: на такій швидкості дитя нічого собі не зробить, тим більше, що на ньому буде захист у вигляді шолома і наколінників. 

 

Особливості 

 

Спереду гіроборда розміщені 2 світодіодні лампочки з синьою підсвіткою. Їх потужності цілком достатньо, щоб водія в темряві було помітно. Гіроборд обладнаний батареєю Samsung ємністю 4400 мА/год. Такий показник дуже хороший для гаджета з подібними розмірами. Акумулятор дозволить проїхати до 20 кілометрів без підзарядки. Заряджається батарея 2 години. Кожному колесу дісталося по електромотору потужністю 350 Вт. 

Smart Balance Standart оснащений безкамерними колесами діаметром 6,5 дюйма. Через відсутность в колесах камер і їх невеликий розмір, кататися по нерівних дорогах буде проблематично, але нам це і не потрібно. Звичайно, чим більший діаметр коліс, тим гіроборд функціональніший, але разом з цим збільшується вага гіроборда, його габарити.

В платформу апарату вбудована колонка, що працює по Bluetooth 4.0. Це дозволяє синхронізувати гаджет зі смартфоном і транслювати музику з плеєра через колонку. У поєднанні з світлодіодною підсвіткою це все виглядає дуже ефектно. 

 

Технічні характеристики 

 

  • Дальність ходу: 20 км
  • Максимальна швидкість: 12 км/год
  • Навантаження: 30-100 кг 
  • Діаметр коліс: 6.5" 
  • Акумулятори Samsung ємністю 4400 маг 
  • Час заряду: 2 год 
  • Вага: 12 кг