Огляд гіробордаWmotion WM6

Огляд гіробордаWmotion WM6

Наявністю персонального транспорту – гіроскутера вже нікого не здивуєш. Різноманітність сігвеїв вражає і тепер кожен може вибрати щось на свій смак. Ми вирішили ближче познайомити користувачів з цим транспортним засобом і підготували огляд гіроборда Wmotion WM6 – ефектного та приємного транспорту. 

 

Комплектація

 

Wmotion WM6 поставляється в картонній коробці. Її розміри 64 х 24 х 24 см Під кришкою розміщено зарядний пристрій гіроскутера, а сам апарат «сховався» за пакувальними пластинами з пінопласту. Крім гаджета і зарядки в комплект входить інструкція з експлуатації. 

 

Зовнішній вигляд 

 

Смішно, але на перший погляд гіроборд схожий на велику гантель. Платформа розділена на 2 частини, які з'єднуються між собою шарніром. За цю перемичку зручно тримати борд при перенесенні. Довжина гладкого пластикового корпусу Wmotion дорівнює 58 см. З боків платформи розташовані два безкамерні колеса діаметром 6 дюймів, що дорівнює 17 см. Гіроборд з обох сторін виглядає однаково, що цілком логічно. Спереду апарату розміщені 2 світлодіодні фари з синім підсвічуванням. Збоку знайшлося місце для кнопки живлення і роз'єму для зарядки. Кожна з двох платформ для ніг покрита гумовими накладками і задає напрямок колесу.

Порівняно з сігвеєм, розміри WM6 невеликі. Та і яким може бути розмір, якщо вага апарату всього 10 кілограмів. Низька вага і компактні розміри дозволяють з комфортом переміщати його в рюкзаку, спеціальному чохлі або просто возити в багажнику авто. 

Коли заряд акумулятора закінчується, гаджет подає звуковий сигнал, а індикатор на корпусі починає блимати червоним кольором. Якщо ця неприємність застала вас зненацька – не біда, при низькому заряді ще можна проїхати 3-4 км, чого цілком вистачить, щоб доїхати до найближчої розетки. До речі, гіроборд повністю заряджається всього за 1,5 години.

 

Що всередині?

 

Як виглядає гіроборд зрозуміло, а от з внутрішнім наповненням знайомий далеко не кожен. Всередині правої частини платформи розмістили плату живлення, а зовсім поруч – контролер з чіпом гіроскопа. Друга частина платформи теж має ідентичний контролер з чіпом, а також акумулятор гіроборда. 2 електромотори, які приводять в дію Wmotion розміщуються всередині кожного колеса. Ці двигуни як виявилося – найважчі частини апарату. 

 

У підсумку

 

Гіроборд Wmotion WM6 здатний викликати масу позитивних емоцій у всіх, хто хоч раз спробує на ньому прокататися. Ті, хто має досвід управління сігвеєм погодяться, що гіроборд – це набагато крутіше. А компактні розміри, легкість управління і бюджетна вартість тільки підтверджують - до Wmotion WM6 варто придивитися!