Огляд гіроскутера Xiaomi Ninebot Mini

Огляд гіроскутера Xiaomi Ninebot Mini

Мода на гіроборди тільки з'явилася, а компанія Xiaomi вже випустила гіроскутер. Новий гаджет – результат спільної роботи Ninebot і Segway і він отримав назву Ninebot Mini або Ninebot E.

 

Конструкція 

 

Ninebot Mini – традиційний двоколісний гіроцикл. Матеріал конструкції – магнієвий сплав, який часто використовується в авіації. Розробники вирішили не витрачати час на розробку колірних рішень і зробили гаджет в двох кольорах – білому і чорному. Гіроборд оснащений 2-ма світлодіодними фарами. У пристрої використовується плата і акумулятори, схожі на ті, що використовуються в універсальних мобільних батареях Xiaomi. Вага Ninebot E - 12,8 кілограм, без підзарядки гаджет покриє відстань у 22 кілометри. Гіроскутер сумісний з ОС Android і iOS.

 

Управління 

 

Серед основних переваг Ninebot Mini варто виділити автоматичну підтримку балансу. Це означає, що водієві немає потреби постійно балансувати і довго вчитися тонкощів управління гіробордом. По суті, модель дозволяє просто стати і поїхати без будь-яких додаткових навичок. Ось такий простий і надійний транспортний засіб. 

Головна відмінність Xiaomi Ninebot E від традиційного сігвея у відсутності керма з пультом управління на ньому. Гаджет не дарма отримав приставку Mini – його розміри насправді невеликі. 

Ще одна безсумнівна перевага Ninebot – функція управління через смартфон. Для цього встановлюється спеціальний додаток, який відображає на екрані гаджета трафік, швидкість та пробіг гіроскутера. На цих показниках Xiaomi явно не збирається зупинятися і планує оновити прошивку гіроборда, додавши тим самим нові функції. 

Разом з гіроскутером Xiaomi Ninebot Mini, ціна на який приблизно 300 доларів, виробник пропонує отримати опціональний захист водія для безпечної їзди. І цей факт ще більше виділяє Ninebot E серед конкурентів.