Огляд індикатора електромагнітних полів СОЕКС ІМПУЛЬС

Огляд індикатора електромагнітних полів СОЕКС ІМПУЛЬС

В сучасному світі радіохвилі всюди. Гаджети, побутові прилади і велика техніка - це джерела електромагнітного поля. Індикатор електромагнітних полів СОЕКС «Імпульс» створений з метою контролю електромагнітної безпеки, локалізації зон магнітного і електричного поля. Дозиметр визначає спрямованість електромагнітних полів.

 

Індикатор електромагнітних полів. Що всередині

 

В основі апарату 2 датчика електричного і 3 датчика магнітного полів кожен з датчиків знімає показники в своєму діапазоні. Частота вимірюваного поля - до 2 кГц. Джерело електромагнітного випромінювання визначає 2D / 3D діаграма спрямованості. Інформація збирається, аналізується і запам'ятовується в історії. Дані оновлюються раз на хвилину. «Імпульс» оснащений звуковою сигналізацією, яка спрацьовує коли досягнутий встановлений ​​поріг потужності випромінювання. Гаджет працює від батарейок або акумуляторів.

 

Контроль електромагнітних хвиль. Навіщо це потрібно

 

Кожен будинок заповнений приладами, які випромінюють електромагнітні хвилі. Дослідження не раз доводили, що ці хвилі негативно впливають на стан людини. Звичайно, є скептики, які вважають що шкоди від ЕМП немає. Хоча наявність подібного приладу будинку потрібна.

Кишеньковий індикатор електромагнітного випромінювання СОЕКС стане правильним вибором для перевірки цього показника. Навіть якщо ви не боїтеся за здоров'я і не вірите в страшилки, прилад допоможе виявити приховані кабелі і витоку електроенергії.

Використання приладу просте. Імітатор оснащений трьома кнопками. Щоб заблокувати / розблокувати клавіатуру, потрібно натиснути ліву кнопку. Що вимкнути його - натиснути і утримувати кнопку «Меню».

 

Індикатор ЕМП. Як користуватися

 

Вимірювання рівня ЕМП проводять витягнутою рукою. Відстань від вимірюваної поверхні - 50 см. Якщо вимірювання проводяться в житловому приміщенні, відстань від приладу 1-2 м. Заміри проводяться 2 рази: коли прилад включений і коли вимкнений.

 

Технічні характеристики

 

  • Діапазон вимірюваних частот електромагнітного поля, Гц: від 20 до 2 000
  • Діапазон вимірювання амплітудного значення напруженості магнітного поля (магнітної індукції): по осях X, Y, Z, А / м (мкТл) від 0,04 до 12 * (від 0,05 до 15 *)
  • Діапазон вимірювання середньоквадратичних значень напруженості магнітного поля (магнітної індукції), А / м (мкТл): від 0,08 до 20 * (від 0,1 до 25 *)
  • Межі допустимої відносної похибки вимірювання напруженості магнітного поля,%: 30
  • Апаратна нелінійність вимірювання напруженості магнітного поля в діапазоні: 50 Гц, не більше,% 7
  • Діапазон вимірювання амплітудного значення напруженості електричного поля, В / м: від 10 до 1700 *
  • Межі відносної похибки вимірювання значень електричного поля,%: +/- 15%