Огляд цікавих моноподів для екшн-камер

Огляд цікавих моноподів для екшн-камер

Існує думка, що сучасні туристи і мандрівники, особливо ті, хто має екшн-камери, не отримають хороші фото без монопода. Можливо, це і не так, але багато хто без монопода обійтися вже не може. Сьогодні інтернет повний пропозицій і ви можете легко знайти кращий монопод для себе і свого гаджета, починаючи від простих «китайців» за десятку і закінчуючи преміальними, багатофункціональними моделями, наприклад монопод 3-WAY.


GoPro 3 WAY


Цей монопод єдиний у своєму роді, який випускають у компанії GoPro і є лідером серед компактних моноподів невеликої та середньої довжини. У першу чергу тому, що в ньому є 2 кута вигину, які дозволяють налаштовувати під себе кути огляду. Крім того, монопод 3-WAY одним рухом перетворюється в штатив. Це робиться шляхом відкручування триноги внизу і закріплення її на камері. Якщо від основної частини монопода від'єднати ручки, вона перетворюється грип. На жаль, камера не тримається на воді самостійно, зате вона не заважає вам на руці, завдяки своїй конструкції і ремінцю для страховки. Виробник говорить, що «3 way - ваш новий найкращий друг».
Варто віддати належне моноподу, так як він є справді унікальним аксесуаром серед собі подібних і аналогів поки що не створили. Матеріал пристрою – легкий пластик, який здивує своєю міцністю. А якщо враховувати, що в одному девайсі вмістилися трипод-штатив, ручка-грип і звичайний монопод – стати його власником напевно варто.


Sp Gadgets: POV POLE та REMOTE POLEЦі моноподи можна було б назвати братами-близнюками, якщо б не кріплення для кнопки керування в моделі REMOTE POLE. Матеріал моноподів – алюміній, є зручна ручка з софт-тач покриття. Комплектується кожна модель карабіном і ремінцем. Всього в лінійці є чотири монопода довжиною 39 і 23 дюйма, з кріпленням на ПУ і без нього.
Механізм Sp Gadgets POLE висувний. Його можна повертати, змінюючи таким чином довжину палиці. REMOTE POLE довжиною 39 дюймів, повністю розкладеному вигляді досягає 99 сантиметрів. POV POLE в складеному вигляді має 23 дюйма, в розкладеному – 48 сантиметрів.
Кожен з моноподів Sp Gadgets залишив гарне враження. Всі механізми працюють правильно і чітко, нічого не люфтить, не скрипить. Так і алюміній в якості матеріалу виконання додає впевненості.


GoPole REACH


У першу чергу варто відзначити матеріал, з якого зроблений монопод, а це сплав пластику, алюмінію і деяких інших металів. Таким чином, монопод дуже легкий (230 грам) і одночасно жорсткий. Комплектується пристрій кліпсою для підключення пульта управління, ремінцем на руку і болтом для стягування кріплень. Цікава деталь: внизу під ручкою є порт для підключення стандартного штатива. Телескопічна конструкція розкладається з 40 до 101, 6 сантиметри, так і вартість порадує.


GoScope Original і GoScope Extreme


Хочете незвичайний і оригінальний монопод? Компанії GoScope є чим здивувати вас. Ці моноподи – перші на ринку, які дозволяють встановлювати одразу дві камери на тримач. При цьому, одну можна розгорнути для зйомок виду, а другу використовувати як фронтальну камеру. Матеріал виконання – алюміній та полікарбонат. Матеріали стійкі до солоній воді, та аксесуар стане відмінним помічником для підводної зйомки, так і знімати на поверхні води можна монопод утримує себе і камеру на плаву.
Конструкція GoScope телескопічна. Довжина регулюється двома затискачами , що дозволяє отримати ще більше варіантів довжини. У складеному вигляді модель має довжину 43 см, у відкритому – 94 сантиметри Extreme версії і 53/86 см Original версії відповідно.
У цих моноподів кріплення принципово відрізняється від усіх попередніх версій. Кріпиться камера або смартфон до пристрою через джей хук на стандартній платформі, якій монопод і комплектується.
Монопод GoScope - оригінальна легка палиця, вагою 170 грам, в якій реалізована можливість підключення 2-х камер. А якщо враховувати можливість триматися на плаву, то жоден мандрівник перед таким моноподом не встоїть.


GoPole EVO


Модель, яку ми вирішили залишити наостанок. Як і представлені вище моноподи, цей має невелику вагу (113 грам). Але головна перевага цього пристрою – його прозорість. Корпус зроблений з цільного шматка пластику, довжина якого 66 сантиметрів.
Монопод унікальний своєю непомітністю на фотографіях, а значить селфі тепер стануть ще яскравішими і крутішими. За рахунок своєї плавучості GoPole EVO підходить для зйомок у воді, а спеціальний ремінець на руку в комплекті не дасть пристрою загубитися при виконанні різних трюків.

Фото