Огляд комп'ютерної мишки Corsair Vengeance M65

Огляд комп'ютерної мишки Corsair Vengeance M65

У сучасному світі, комп'ютерна мишка - річ необхідна. І мова йде не тільки про ігрові моделі, але й звичайні пристрої, що дозволяють користувачам користуватися всіма можливостями ПК з комфортом. Серед безлічі маніпуляторів на ринку кожен знайде те, чого душа бажає. А ми в свою чергу хотіли б приділити увагу на модель Vengeance M65, що поєднує в собі функціональність і зручну форму.


Зовнішній вигляд


Тим, хто звик весь вільний час присвячувати комп'ютерним іграм, насправді потрібно не так багато клавіш управління. У Vengeance M65 всього є 8 кнопок, з яких реально знадобиться тільки 2-3. Така кількість клавіш управління зовсім не впливає на зручність маніпулятора і не спотворює його форму в гіршу сторону. Мишка має великий розмір, відрізняється зручністю в руці. Кожна сторона має текстуровані прокладки, які знижують навантаження на пальці і кисть руки, а великий розмір забезпечує можливість розміщення на мишці всієї долоні, що особливо підійде для юзерів в великою рукою.
Окремо варто згадати кожну кнопку моделі Vengeance M65 і почнемо ми з коліщатка прокрутки. Воно розмістилося між правою і лівою клавішами мишки. Там же знайшлося місце для 2-х клавіш управління чутливістю. Біля великого пальця є ще 3 клавіші: велика квадратна і 2 прості, прямокутні. Останні можна налаштувати на свій розсуд, а велика кнопка призначена активувати «режим снайпера» в шутерах. Коли гравець натискає на цю клавішу, DPI знижується, а відстеження руху миші сповільнюється. За рахунок розмірів кнопки, нею легко управляти, та й з натисканням проблем не виникне.
Для регулювання ваги мишки, додається 3 грузика. Творці Vengeance M65 передбачили всі можливості і зробили так, щоб гра була вдалою та приємною. Мабуть, єдиним мінусом можна назвати те, що дизайн моделі не передбачає управління лівою рукою.


Особливості


Corsair Vengeance M65 має своє програмне забезпечення, але його доцільність під питанням. З одного боку геймер може налаштувати мишку на свій розсуд і використовувати всі 8 клавіш. Можна створювати безліч різних індивідуальних профілів і створити по 3 настройки DPI для кожного з них, в тому числі і для «режиму снайпера». Але для встановлення ПЗ потрібно багато терпіння і вправності, адже ніякої інструкції по установці в комплектації не передбачено.
Для тих, хто освоїв незрозумілий інтерфейс, не складе проблем налаштувати незалежне налаштування чутливості по осях X і Y. Ця настройка дозволить встановити індивідуальний рівень DPI для вертикального і горизонтального руху. Ця функція стане справжньою знахідкою для завзятих гравців і дивно, що її так рідко використовують.


Продуктивність


Можна сміливо заявити, що Corsair Vengeance M65 являє собою зразок комп'ютерної миші, призначеної для проектів певного жанру (шутерів). Зі своїм завданням вона справляється на «ура». Пристрій вважається одним з найбільш точних і чутливих, при чому мова йде не тільки про шутери, але про решту ігрових проектів.
Результати тестування показали, що «режим снайпера» виключно корисний, незалежно від того, стріляє геймер по ворогах або спостерігає за ними з дальньої дистанції. Всі режими швидко активуються, легко настроюються і дозволяють зосередиться на що відбувається, абстрагувавшись від управління грою через клавіатуру.
Тестування миші на іграх StarCraft 2, World of Warcraft і Batman: Arkham City показало пристрій з кращого боку, хоча мишка і не пропонує якихось особливих функцій для ігор цього жанру. Велика кнопка «режиму снайпера» легко перенастроюється і дозволяє будувати будинки, запускати журнал завдань та інші важливі речі.


В підсумку


Цікавий дизайн, серйозне програмне забезпечення, відмінна точність зробили мишку Vengeance M65 одним з кращих маніпуляторів для комп'ютерних ігор. Єдиним мінусом можна назвати складне програмне забезпечення, але справжніх фанатів цим не залякати.


Технічні характеристики

  •     Глибина датчика: 1,5 мм
  •     DPI: 50 - 8200
  •     Інтерфейс: провідний
  •     Тип хвата: Долоня / Кіготь
  •     Розмір: 114 × 83 × 32 мм
  •     Вага: 164 г (регулюється)

Фото