Огляд магнітної підставки Steelie

Огляд магнітної підставки Steelie

У нашому сьогоднішньому огляді ми не будемо розглядати нові технологічні аксесуари для планшетів, і зупинимося на простій, але дуже корисній речі – підставці Steelie.
Виробник позиціонує своє дітище як компактну підставку для кухні, а все завдяки цікавій конструкції і простому управлінню. Американці (а саме вони розробили цей девайс) зробили дуже простий примірник, який швидко кріпиться до столу і дозволяє нахиляти і повертати планшет в різні сторони під різними кутами.
Steelie виконана у вигляді важкого стовпчика з прогумованою основою внизу і сталевою кулькою у верхній частині конструкції. Крім того підставка комплектується дисковим магнітом з вирізом по центру. Цей магніт однією стороною кріпиться до планшета, а іншою до сталевого шару.
Прикріпити підставку до робочої поверхні просто: достатньо поставити на неї аксесуар і потім розмістити на магніті планшет. Поверхня може бути будь-яка, при чому не обов'язково рівна. Підставка прекрасно себе почуває і на столі і на холодильнику. Куляста конструкція і потужний магніт дозволяють нахиляти і повертати планшет як завгодно, а щоб відчепити підставку потрібно просто потягнути її на себе і потім убік.
Вам напевно цікаво, чи завдає шкоди гаджету такий потужний магніт. Нам це теж цікаво, але виробник запевняє, що магніт абсолютно безпечний і негативу пам'яті пристрою він не несе. Як зазначено в інформації від виробника, магніт може негативно впливати на пристрої з рухомими частинами (наприклад звичайний жорсткий диск), а так як в планшетах таких частин немає, а значить, ризику немає.
Приємною особливістю такої системи кріплення стала можливість використовувати підставку для планшетів з будь-якою діагоналлю. Фіксується пристрій міцно і надійно. Одним з безперечних плюсів стала універсальність Steelie. Підставку можна використовувати не тільки вдома, але і в автомобілі, в метро або в університеті. Зрозуміло, що для кожного конкретного випадку потрібна окрема ручка або куля, і виробник передбачив це, представивши на вибір кілька варіантів комплектації і різних насадок:

 

  • 1. Car Mount Kit – підставка, призначена для установки планшета в автомобілі.
  • 2. Pedestal Kit призначена для фіксації планшета на столі. Конструкція включає в себе стійку рукоять і дисковий магніт.
  • 3. HobKnob Ki – компактна рукоять для фіксації планшета на поверхні під невеликим кутом або утримання його в руці.Враховуючи що, проект Steelie з'явився на Kickstarter, приємно бачити, що праця розробників увінчалась успіхом і підставки надійшли в масове виробництво. Втім, в цьому немає нічого дивного, адже користувачі цінують універсальність, портативність та якість пристроїв і Steelie може запропонувати все це.

Фото