Огляд монопода для селфі від компанії BlitzWolf

Огляд монопода для селфі від компанії BlitzWolf

Моноподи – дуже популярний на сьогодні продукт. Популярність до цих аксесуарів прийшла завдяки соціальній мережі Інстаграм, фішка якого в фотоконтенті.
Ви напевно вже чули про такі девайси, але не всі користувачі знають специфіку їх використання і навіщо взагалі користуватися подібними пристроями. Але варто вам хоча б раз відправитися на відпочинок, ви відразу зрозумієте ввсі переваги монопода і його користь.
Вибір селфі-палок на сьогоднішній день просто величезний. У найближчому магазині цифрової техніки ви знайдете різноманітні моделі – від найпростіших, до «наворочених» із значним набором функцій. Одним з яскравих представників цього, відносного нового сегмента гаджетів є Bluetooth монопод виробництва сінгапурської компанії BlitzWolf.


Зовнішній вигляд


Зроблений монопод з якісних матеріалів, при розкладанні/складанні пристрою нічого не скрипить і не люфтить, конструкція повністю надійна. Розкладається девайс за годинниковою стрілкою, міцно фіксується і все, можна використовувати. Довжина аксесуара в розкладеному вигляді – 90 сантиметрів.  Для створення рукояті використовувався пластик з софт-тач покриття. На ручці розташовані кнопки управління, а саме: спуск затвора, перемикання камери (тилова/фронтальна), клавіші наближення/віддалення об'єкта, якими можна регулювати гучність. На бічній частині ручки є важіль для активації самого монопода, а під важелем – порт для підключення usb-кабелю.


Управління


Нічого складного в управлінні немає. Після ввімкнення, індикатор палки для селфі підсвічується синім кольором. Тримач для смартфона універсальний і у нього влазять смартфони з різною діагоналлю, втім як і компактні фотоапарати. При бажанні і можливості, монопод можна поставити на штатив.
Додаток камери швидко реагує на кнопку, затримок не спостерігається. Те саме можна сказати про кнопки віддалення/наближення – все працює відмінно. Після перевірки додатки для камери, завантаженого із  Гугл-Маркету, залишилися хороші враження – працездатність на вищому рівні.


Комплектація


  • 1. Монопод
  • 2. Кабель для зарядки
  • 3. Інструкція англійською
  • 4. Кріплення: карабінУ підсумку хотілося б відзначити, що монопод BlitzWolf виглядає презентабельно, відмінно виконує свої функції і коштує зовсім недорого. Автономність гаджета теж вражає – за весь час тестування «посадити» батарею повністю так і не вдалося.

Фото