Огляд нітратоміра LAQUA twin B-740

Огляд нітратоміра LAQUA twin B-740

Нітрат тестер - корисна річ в умовах міст, де в продуктах перевищено рівень концентрації нітратів. З метою убезпечити людей і привчити суспільство до споживання корисних продуктів і створені прилади для вимірювання рівня нітратів - нітратоміри. Одним з таких став нітрат тестер LAQUA twin B-740. Про нього й поговоримо нижче.

 

Нітрат тестер дозиметр

 

Нітратомір LAQUA twin B-740 - водонепроникний апарат з екраном і єдиним в світі плоским іоноселектівним електродом HORIBA. Електрод аналізує мікрооб'єм і працює за тим же принципом, що й стандартний електрод для визначення нітратів ISE. Різниця в тому, що нова технологія не вимагає багато рідини - для проведення аналізу вистачить 0,3 мл.

Нітрат тестер B-740 застосовується для аналізу:

 

  • - Аналіз грунту
  • - Аналіз соку рослин
  • - Аналіз продуктів харчування
  • - Аналіз питної води

 

Як тестувати нітратоміри

 

LAQUA twin B-740 хороший тим, що робить детальний аналіз рідких і твердих речовин. На відміну від інших моделей тестерів, B-740 оснащений контейнером для забору зразків. Для визначення концентрації нітратів в твердому грунті, зразок поміщають в нітратомір. Так само працює аналіз інших речовин - паст, порошків.

Нітратомір дозиметр справляється з функціями стандартного нітрат тестера. Для аналізу продуктів харчування варто занурити зонд в овоч чи фрукт, потім подивитися результат. А ще тестер оснащений абсорбуючою смужкою, яка забезпечить виконання аналізів на компактних зразках.

Нітрат тестер LAQUAtwin B-740 - надійний і нескладний у застосуванні апарат. Вимірювання робить за секунди. Інструмент підходить для роботи в польових умовах.

 

Особливості

 

· Функція автоматичного калібрування розпізнає стандарти, вона вибирається користувачем для калібрування по одній або двох точках

· Компенсація впливу температури

· IP67 Водонепроникність

· Функція автоматичного вибору діапазону вимірювань

· Автоутримання показів

· Автоматичне вимкнення живлення (30 хвилин)