Огляд акумулятора підвищеної ємності для Samsung Galaxy Note 3 від Mugen Power

Огляд акумулятора підвищеної ємності для Samsung Galaxy Note 3 від Mugen Power

Сучасні смартфони мають один суттєвий недолік – можливості у них великі, а ємності акумулятора не вистачає. Останнім часом користувачі для збільшення автономності улюбленого гаджета користуються акумуляторами підвищеної ємності.
Сенс у цих пристроях безумовно є, особливо якщо вони зроблені якісно. Одним з найяскравіших представників цієї галузі став акумулятор підвищеної ємності Mugen Power для Samsung Galaxy Note 3. Пристрій отримав ємність 6500 мА/ч, поставляється разом з задньою панеллю і стане відмінним помічником для збільшення автономності гаджета.
Взагалі штатна батарея Galaxy Note 3 теж непогана (3200 мА/год) і забезпечує повноцінну роботу смартфона протягом одного дня. Здавалося б, більшого і не потрібно. Але насправді всі ми використовуємо значно більше можливостей гаджета і не обмежуємося дзвінками і серфінгом в інтернеті. Перегляд відео, навігатор, ігри і регулярні селфі ніяк не сприяють довшій автономності, і якщо ви не довіряєте універсальним мобільним батареям, саме час задуматися про акумулятор підвищеної ємності.
Mugen Power для Samsung Galaxy Note 3 в 2 рази товщий, ніж штатний акумулятор для цього смартфона. На своєму місці батарея надійно фіксується, нічого не відвалюється і не заїдає. Очікувано, в комплект поставки входить задня панель. Все логічно, так як акумулятор товщий і стандартна кришка до нього не підходить. Є 2 кольори – чорний і білий. Матеріал панелі якісний, практично такий же, як в оригінальному смартфоні. Кришка оснащена висувною поличкою, яка служить для установки смартфона в горизонтальному положенні. Внутрішня частина панелі також оснащена бездротовим модулем, який підтримує зарядку стандарту Qi. Це дозволяє заряджати батарею без підключення кабелю при умові наявності відповідного зарядного пристрою.
Виробник рекомендує провести 5 циклів повного заряду/розряду, а вже потім приступати до використання батареї. Результати заміни штатного акумулятора на Mugen Power приємно здивують навіть найдосвідченіших користувачів. Наприклад, якщо стандартна батарея в ігровому режимі витримає максимум 3 години, то батарея підвищеної ємності за цей же час «сяде» приблизно на 15 відсотків.
При перегляді «важких» фільмів справи йдуть схожим чином і там, де заряду звичайної батареї вистачає на 6 годин, Mugen Power показує результат в 13. Крім того, тестувалася автономність акумуляторної батареї в умовах прослуховування аудіо. Штатний акумулятор Galaxy Note 3 дозволяє відтворювати композиції протягом 19 годин, Mugen Power - протягом 41 години. Тест проводився на максимальній гучності і при вимкненому екрані.
У підсумку варто зазначити, що акумуляторна батарея Mugen Power для Samsung Galaxy Note 3 забезпечує смартфону в 2 рази більший час автономної роботи на відміну від оригінальної батареї. Що стосується «зовнішності» гаджета, то потовщення не надто помітно, та й розробники постаралися зробити все грамотно і все виглядає органічно. Задня панель справляє враження «рідної» і випуклість не кидається в очі.
Що добре, девайс зручно використовувати на регулярній основі. Якщо немає потреби в цьому, батарея відмінно покаже себе в якості УМБ і дозволить повною мірою насолодитися поїздкою або відпочинком.

Фото